Šventosios Dvasios išliejimas

Sakydamas prabudimas turiu galvoje Dievo Dvasios išliejimą dideliam skaičiui žmonių. To pasekmė turėtų būti nusidėjėlių atsivertimas į tikėjimą.

2019.09.10
Nagrinėdamas savo Biblijos konspektus apie prabudimą ir atkritimą, suabejojau ar bus prabudimas, nes Naujasis Testamentas apie tai nerašo, veikiau priešingai, rašo apie atkritimą. Suabejojęs, ties punktu prabudimas, savo eschatologijos puslapyje uždėjau klaustuką. Youtubėje savo video su prabudimo pranašyste padariau nematomus.

2019.09.11 (pranašiški sapnai)
Gavau blogų sapnų. Susimąsčiau už ką man tokie blogi sapnai, bet nesupratau, buvau pamiršęs apie savo abejones dėl prabudimo. Iškart buvo sunku susigaudyti, nes tą dieną dariau dar daug kitko.

2019.09.11 (pranašiškas ženklas)
Taip gavosi, kad šią dieną teko per ausinuką klausyti Luko 1-ą skyrių. Jis kalba apie netikėjimą ir patikėjimą. Už netikėjimą ateina prakeiksmas (mano atveju blogi sapnai), o už patikėjimą palaiminimas (mano atveju padrąsinimas). Tuomet supratau už ką gavau blogus sapnus. Supratau, kad prabudimas visgi bus. Stebuklas tai, kad man šiuo metu išpuolė būtent šis skyrius.

2019.09.11 (pranašiškas ženklas)
Gabrielė šią dieną įkėlė video, kur meldžiama prabudimo Lietuvai. Tai dar vienas mini stebuklas.

Tai džiugi žinia.