labdara

Evangelija pagal Matą 6:1-4 (LBD)
Venkite daryti savo teisumo darbus žmonių akyse, kad būtumėte jų matomi, antraip negausite užmokesčio iš savo Tėvo danguje. Todėl, dalydamas išmaldą, netrimituok sinagogose ir gatvėse, kaip daro veidmainiai, kad būtų žmonių giriami. Iš tiesų sakau jums: jie jau atsiėmė užmokestį. Kai tu daliji išmaldą, tenežino tavo kairė, ką daro dešinė, kad tavo išmalda liktų slaptoje, o tavo Tėvas, regintis slaptoje, tau atlygins.


Fondai.

Satanistas dainininkas Maikolas Džeksonas (Michael Jackson) turėjo savo labdaros fondą. Jis dainavo apie atjautą žmonėms, tuo pat metu užmaskuotais ženklais tyčiojosi iš Jėzaus aukos.

Verslininkai ir politikai mėgsta turėti savo labdaros fondą tam, kad susikurtų sau gerą įvaizdį. Tuo pačiu jie finansuoja tik jiems patinkančius projektus. Turint labdaros fondą įmanoma net pasipelnyti per jį nusukinėjant mokesčius. SEL’o fondas turėjo problemų dėl galimai apgaulingo apskaitos tvarkymo.


Baltaodžio gelbėtojo kompleksas verčia europiečius važiuoti į Afriką ir ten nusifotografuoti su juodaodžiais vaikučiais.


Satanistų humanitarinių akcijų užslėptas tikslas – globalizmas, kuris tikriausiai veda prie Antikristo valdžios.

„The Beatles“ dainininkas satanistas Džonas Lenonas:

1971 – John Lennon – Imagine

Satanisto Maikolo Džeksono daina:

1985 – Michael Jackson – We Are The World

2010 – Michael Jackson – We Are The World

2020 – Michael Jackson – We Are The World


2013-ais šis youtuberis vardan populiarumo sugalvojo išdalinti benamiams tūkstantį kebabų. Paskui šį triuką pradėjo mėgdžioti kiti youtuberiai.


2020.04.22 Islamo kanalas visiems rodo save kaip jie daug aukoja.

2020.05.05 Nigerijos bažnyčia dalija maistą lietuviams.

Partneriai“ tai tie, kurie kas mėnesį siunčia pinigus į jų bažnyčią. Mažiausia suma 40 EUR per mėnesį. Tai yra centai palyginus su tuo kiek jų adeptai išleidžia lėktuvo bilietui į Nigeriją, vien tik lėktuvo bilietas vienam žmogui gali kainuoti 1400 EUR. Įgyję priklausomybę šiai bažnyčiai, žmonės stengiasi lankytis ten kuo dažniau. Šiame video kalbantis vyras yra dažnas svečias Nigerijoje. Yra ir daugiau lietuvių sudievinusių tos bažnyčios pranašą TB Džošuą. Dabar jie taško savo pinigus pakartotinoms kelionėms į Nigeriją. Už tuos pinigus būtų galėję nupirkti ne vieną krovininę mašiną kruopų.

Jie daug dėmesio skyrė savo ženklo „Emmanuel TV“ reklamai. Jų ženklas matosi ant plakato, maisto dėžių, maikučių, vokelių, mikrofono.