Pranašiškas ženklas – pasikartojantys skaičiai 9 11.

9 11

Jau ilgą laiką man išpuola skaičiai 9 11. Tai nutinka atsitiktinai, pvz. pasižiūrėjus į telefoną, kompiuterio ekraną, elektroninį rankinį laikrodį, elektrinę viryklę su elektroniniu laikrodžiu, elektroninį stalo laikrodį, kasos čekį.

Nesupratau ką tai reiškia. Net nežinojau ar tai geras ženklas ar blogas ženklas, nes su tuo manęs nesiejo nei sėkmė, nei nelaimės.

Tik dabar (2020.05.11) supratau ką tai gali reikšti.

2019.09.11 (prieš 243 dienas) gavau patvirtinimą, kad prabudimas bus. Tai įvyko rugsėjo vienuoliktą dieną. Aprašymas čia:
https://dzodis.com/2019/09/11/prabudimas-bus/

Vadinasi šis ženklas tai pakartotinis patvirtinimas, kad prabudimas bus. Tai tuo pačiu padrąsinimas ir raginimas dirbti – skaityti Dievo žodį, budėti.

Įdomus sutapimas tai, kad šią dieną Pilypo vardadienis.

Pilypas yra geriausias evangelizacijos pavyzdys.

Apaštalų darbai 8:4-8 (LBD)
Tuo tarpu išblaškytieji keliaudami skelbė gerosios naujienos žodį. Pilypas nuvyko į Samarijos miestą ir ėmė skelbti gyventojams Mesiją. Minios vieningai klausėsi Pilypo žodžių, nes ne tik girdėjo, bet ir matė daromus stebuklus. Iš daugelio apsėstųjų, baisiai šaukdamos, išeidavo netyrosios dvasios. Buvo išgydyta daug paralyžiuotųjų ir luošių. Taigi didelis džiaugsmas pasklido po tą miestą.


Ką skaičius 9 11 reiškia galima tik spėlioti.

Kaikas sako, kad rugsėjo 11 dieną gimė Jėzus.
https://dzodis.com/2019/12/26/kada-gime-jezus/

Rudenį vyksta žydų rudens šventės. Jėzus jau išpildė žydų pavasario šventes, bet dar liko išpildyti rudens šventes. Galbūt kurios nors šventės diena sutaps su rugsėjo vienuolikta. Trimitų šventė (Roš ha-Šana) tai Naujųjų metų diena, taipogi tai gali būti bažnyčios paėmimo diena.

Ant 17-o amžiaus jėzuitų žiedų yra išraižytos lotyniškos raidės IX XI, kurių skaitinė reikšmė 9 11.
https://www.secretsinplainsight.com/ix-xi/

Masonijoje skaičius 11 simbolizuoja Saliamono šventyklos stulpus.
https://en.wikipedia.org/wiki/Boaz_and_Jachin

Amerikoje 911 yra pagalbos numeris, toks kaip Europoje 112.

Geriausias Lietuvos krepšininkas Arvydas Sabonis žaidė su numeriu 11.

2001.09.11 įvyko teroro aktas Amerikoje – lėktuvai sugriovė dangoraižius. Tuo prasidėjo karas prieš musulmoniškas valstybes.
https://en.wikipedia.org/wiki/September_11_attacks


2020.05.12 papildymas

Sekančią dieną, po šio straipsnio, giesmininkė įkėlė dainą kur meldžia ugnies. Tai tarytum patvirtinimas, kad šį ženklą interpretavau teisingai.