9 11

Jau ilgą laiką man išpuola skaičiai 9 11. Tai nutinka atsitiktinai, pvz. pasižiūrėjus į telefoną, kompiuterio ekraną, elektroninį rankinį laikrodį, elektrinę viryklę su elektroniniu laikrodžiu, elektroninį stalo laikrodį, kasos čekį.

Nesupratau ką tai reiškia. Net nežinojau ar tai geras ženklas ar blogas ženklas, nes su tuo manęs nesiejo nei sėkmė, nei nelaimės.

Tik dabar (2020.05.11) supratau ką tai gali reikšti.

2019.09.11 (prieš 243 dienas) gavau patvirtinimą, kad prabudimas bus. Tai įvyko rugsėjo vienuoliktą dieną. Aprašymas čia:
https://dzodis.com/2019/09/11/prabudimas-bus/

Vadinasi šis ženklas tai pakartotinis patvirtinimas, kad prabudimas bus. Tai tuo pačiu padrąsinimas ir raginimas dirbti – skaityti Dievo žodį, budėti.

Įdomus sutapimas tai, kad šią dieną Pilypo vardadienis.

Pilypas yra geriausias evangelizacijos pavyzdys.

Apaštalų darbai 8:4-8 (LBD)
Tuo tarpu išblaškytieji keliaudami skelbė gerosios naujienos žodį. Pilypas nuvyko į Samarijos miestą ir ėmė skelbti gyventojams Mesiją. Minios vieningai klausėsi Pilypo žodžių, nes ne tik girdėjo, bet ir matė daromus stebuklus. Iš daugelio apsėstųjų, baisiai šaukdamos, išeidavo netyrosios dvasios. Buvo išgydyta daug paralyžiuotųjų ir luošių. Taigi didelis džiaugsmas pasklido po tą miestą.


2020.05.12 papildymas

Sekančią dieną, po šio straipsnio, giesmininkė įkėlė dainą, kur meldžia ugnies. Tai tarytum patvirtinimas, kad šį ženklą interpretavau teisingai.


2021.08.26 papildymas

Dabar šį ženklą supratau dar kitaip:

Prieš pat Trimitų šventę yra pučiamas ragas, devynis kartus po vienuolika pūtimų, gaunasi: 9×11=99, o paskutinį kartą pučiamas vienas galingas ilgas pūtimas, jis vadinasi paskutiniuoju trimitu. (šaltinis)

Tad galiu spėti, kad šis ženklas tai tarytum rago gausmas, tai įspėjimas budėti.

rago pūtimas

Kai kas sako, kad per Trimitų šventę yra pučiama 99 kartus, o paskutinis trimitas pučiamas per Atpirkimo dieną (Jom Kipurą). Nežinau ar tai tiesa.