twitch.tv streameriai

Twitch.tv tai platforma, kuri leidžia transliuoti save gyvai per internetą (stream’inti). Tai galima daryti ir per Youtube, Facebook, bet ši platforma yra sukurta būtent stream’inimui. Viskas sutvarkyta taip, kad patogu rinkti iš žiūrovų pinigus. Kiekvienas streem’eris nori būti populiarus, nes tuomet gaus daugiau paaukojimų.

Įdomu tai, kad twitch.tv pavadinimas anglų kalboje skamba kaip witch, kas išverstus į lietuvių kalbą reikštų ragana. Per šią platformą dažniausiai save transliuoja kompiuterinių žaidimų žaidėjai. Kompiuteriniai žaidimai yra nuodėmingas užsiėmimas. Dažniausiai tuo domisi vaikai ir paaugliai. Visa tai atrodo kaip modernus raganavimas. Stream’eriai patys net nesuvokia, kad jie tokia veikla kitus vilioja į nuodėmę, tvirkina vaikus. Už tai gresia prakeikimas.

Evangelija pagal Matą 18:6-7 (KB)
O kas pastūmėtų į nuodėmę vieną iš šitų mažutėlių, kurie tiki manim, tam būtų geriau, kad girnų akmuo būtų užkabintas jam ant kaklo ir jis būtų paskandintas jūros gelmėje. Vargas pasauliui dėl papiktinimų! Papiktinimai neišvengiami, bet vargas tam žmogui, per kurį papiktinimas ateina.

Virtualaus pasaulio narkomanų gausėjimu yra suinteresuoti:

  • kompiuterinių žaidimų kūrėjų industrija (pvz. Valve Corporation)
  • žaidimų kompiuterių ir jų priedų industrija
  • energetinių gėrimų (kofeino) pardavėjai
  • sporto lažybų kompanijos
  • azartinių lošimų žaidimų tema puslapiai

Rėmėjus matome ant elektoninio sportininko marškinėlių.

s1mple žaidėjas
s1mple – šaudyklės „CS:GO“ dievaitis iš Ukrainos.

Jaunimas kreipia dėmesį tiktai į populiarumą, jiems nerūpi kokiu būdu tai pasiekiama. Kaikurie specialiai kuria pykčio scenas vadindami tai kontentu (turinio kūrimu), nors realybėje jie tuo momentu yra veikiami demonų. Tarp žaidėjų yra netgi specialus žodynas tokiems pykčio priepuoliams įvardinti, pvz.: tilting, rage-quit, raging, ranting, trolling, savage, toxic.

Žaidžiant šaudyklę žmogų apima blogio jėgos. Lengva pasiduoti pykčiui. Suaktyvėja noras daryti kitas kūniškas nuodėmes, kurioms kažkada turėjai silpnumą. Tai galbūt galima paaiškinti tuo, kad žaizdamas tokius žaidimus liūdini Šventąją Dvasią ir tokiu būdu prarandi apsaugą.

Laiškas Efeziečiams 4:30 (KB)
Ir neliūdinkite Šventosios Dievo Dvasios, kuria esate užantspauduoti atpirkimo dienai.

Streameriai mėgsta apie save viską visiems pasakoti. Tai panašu į dėmesio troškimą, narcicizmą, savęs sudievinimą. Platforma twitch.tv leidžia užblokuoti tuos, kurie rašo tau nepatinkančius komentarus.

Antrasis laiškas Timotiejui 3:1-5 (KB)
Žinok, kad paskutinėmis dienomis užeis sunkūs laikai, nes žmonės bus savimylos, pinigų mylėtojai, pagyrūnai, išdidūs, piktžodžiautojai, neklusnūs tėvams, nedėkingi, nešventi, nemylintys, nesutaikomi, šmeižikai, nesusivaldantys, šiurkštūs, nekenčiantys to, kas gera, išdavikai, užsispyrę, pasipūtėliai, labiau mylintys malonumus negu Dievą, turintys dievotumo išvaizdą, bet atsižadėję jo jėgos. Šalinkis tokių žmonių!

Lietuvos stream’eriai:
https://streamers.lt

Įdomesni pavyzdžiai:

Kasperovskaya
https://www.twitch.tv/kasperovskayaa
https://www.youtube.com/channel/UCotqK46tOaVRNfxceIDUVOw
Rusakalbė baltarusė, dabar gyvena Ukrainoje. Neseniai susituokė su vyruku, su kuriuo susipažino per „Dota 2“ žaidimą. Už per vestuves gautus pinigus pasitobulino kompiuterį naujesnėmis detalėmis. 26 metai. Pagal specialybę kirpėja. Niekur nedirba, darbo neieško ir neieškos. Planuoja tapti nėščia, bet baiminasi kad stresas žaidžiant žaidimus nepakenktų vaikui. Nikas kasperovskaya kilo nuo filmuko „vaiduoklis Kasperas“ (Casper), o vaiduokliai kaip žinia yra demonai. Ji savo transliacijas pradeda 23 val, tęsia iki paryčių, o paskui miega. Taip daro kasdien, metai iš metų. Transliuoja tik vieną žaidimą šaudyklę „CS:GO“. Dar savo malonumui pažaidžia siaubo žaidimą su zombiais „Dead by Daylight“. Keikiasi. Dažnai apima pykčio priepuoliai. Kankina paranoja, kad prieš ją kiti naudoja sukčiavimo programas (cheat’us), arba sukčiauja stebėdami ją tiesiogiai (daro stream sniping’ą).

ArunasD
https://www.twitch.tv/arunasd
Arūnas save transliuoja kasdien, vakarais. Gyvena Airijoje, vedęs ir turi vaikų. Žaidžia visus žaidimus. Savęs nevaržo. Raugioja, perdžia, daug keikiasi, kartais transliacijos metu išgeria. Žaidžiant šaudyklę „CS:GO“ dažnai apima pykčio priepuoliai, ypač kai tenka žaisti vienoje komandoje su rusakalbiais.

forzetukas
https://www.twitch.tv/forzetukas
Šis vaikinas iš Mažeikių ir jo brolis žaidžia šaudyklę „CS:GO“. Abu toksiški. Žaidžia gerai, turi skill’ą. Panašu, kad tai jiems laimės neatnešė. Tai pavyzdys kaip nereikia savęs streaminti.

Griuksė
https://www.youtube.com/griukse
Mergaitė turi kompiuterių sistemą už 3000 EUR. Tai įrodymas to, kad net ir turėdamas naują galingą žaidimų kompiuterį, visados norėsi turėti geresnį. Tai brangus malonumas. Dauguma žaidėjų geidžia geresnio procesoriaus arba vaizdo plokštės, todėl jie yra tarytum stokojantys.

chocoTaco
https://www.twitch.tv/chocotaco
Amerikietis. Turi 1,3 mln sekėjų. Mandagus. Gauna didelias sumas arbatpinigių. Metė darbą tuomet kai pamatė, kad stream’indamas (part time) gauna daugiau nei darbe (full time). Dažniausiai žaidžia šaudyklę „PUBG“.

LoSSya
https://www.twitch.tv/lossya
Rusas. Mandagus, bet daug kalba apie purvą. Dažniausiai žaidžia šaudyklę „PUBG“. Labai graži grafika. Dirbantis, žaidžia tik laisvalaikiu.

DanucD
https://www.twitch.tv/danucd
Latvė. Streamina anglų kalba. Mandagi. Labai populiari. Tai pavyzdys kaip reikia streaminti, jei nori iš to padaryti karjerą. Žaidžia tiktai šaudyklę „PUBG“. Jai tai yra vietoje pilno etato darbo, gauna paaukojimų ir dar už reklamą kažkiek gauna.

pokimane
https://www.twitch.tv/pokimane
Anglakalbė marokietė gyvenanti Kanadoje. Turi 4,8 mln sekėjų. Mandagi. Stream’inimo ikona. Dažniausiai tiesiog chat’ina (plepa).

Merginoms streamerėms pakanka tiesiog atkišti savo krūtinę į kamerą ir vien už tai gaus dėmesio ir tips’ų (arbatpinigių).


Galimas dalykas, kad visas virtualus pasaulis yra iškrypęs. Kaiką pasako šis LOGIN konferencijos logotipas.

Romos katalikų bažnyčios egzorcistų puslapyje sakoma, kad vienaragis yra vengtinas ženklas, nes simbolizuoja seksualinę laisvę.

LOGIN

https://gameon.lt

https://lt.wikipedia.org/wiki/Cosplay