Prieš tai pasidalinsiu mini apreiškimais, kurių anksčiau nepasakojau, nes tai neatrodė labai svarbu, kadangi tai nepranašavo konkretaus įvykio, bet dabar visumoje tai galbūt turi prasmę.

2019.09.09 eidamas iš maisto prekių parduotuvės namų link prasilenkiau su man nematytomis rusakalbėmis merginomis. Viena sakė kitai maždaug taip: „tuoj pradės pildytis Apokalipsė (Apreiškimo knyga)“. Galbūt man tai pasivaideno, bet kažkodėl man atrodė, kad aš aiškiai tai girdėjau. Aš tai užfiksavau kaip pranašišką ženklą.

2019.10.13
durys į išgelbėjimą jau užsidarinėja
https://dzodis.com/2019/10/15/durys-i-isgelbejima-jau-uzsidarineja/

2020.03.16 Lietuvoje prasideda karantinas dėl Covid-19.

2020.04.18 Sapnavau: aš stoviu prie vieno Lietuvos ežero, jo viduryje stūkso pilis, panašiai kaip Trakų pilis, bet aš žinau, kad ji jau tuoj bus sunaikinta, gal nugrimz, gal sugrius, gal dėl klimato, gal dėl to, kad kažkas kažką paėmė iš jos. Šalia manęs stovi princas Čarlzas ir laiko ant rankų mažą vaikelį, jis sako, kad kažkurioje šalyje jau prasideda žmonių čipavimas. Galbūt tai Afrikos šalis.
Paaiškinimas: pilis tikriausiai simbolizuoja senąją pasaulio tvarką, o čipavimas tai jau naujoji pasaulio tvarka.


sausra

2020.09.19 sapnavau:

Aš esu prie vieno Lietuvos ežero. Mano dėdė taiso lieptą, nes su laiku jo kaikurie kuolai nusėdo, o kiti liko stovėti savo aukštyje, todėl jis su kovalda (sunkiu plaktuku) lygina kuolų aukštį juos daužydamas. Aš tuo metu plaukioju šalia liepto. Paskui dėdė tapo Maiku Taisonu, jis su kovalda aktyviai darbuojasi. Paskui prieš baigiantis darbui aš irgi imuosi kovaldos ir bandau daužyti, bet berods dar prieš man daužiant ežero vanduo nusenka, lieptas sugriūna. Mūsų darbas netenka prasmės. Ateina žinojimas, kad artinasi didelė sausra, artinasi labai didelė nelaimė. Aš nerimaudamas sakau maždaug: „gaila laukinių gyvūnų, juk jie bus priversti klajoti“. Bandau tarp lazdynų paslėpti savo darbo įrankius. Kaimynė mergina kartu su mano giminaite žaizdamos karstosi medžiais, man dėl to berods neramu, kad jų nenutrenktų žaibas, tiksliai nepamenu.

Paaiškinimas:

Vakar gavau pasiūlymą važiuoti taisyti liepto, bet tai buvo pasiūlymas ant durniaus, niekas neplanavo ten važiuoti. Todėl pirma mano reakcija buvo tokia, kad galbūt tai įspėjimas ten nevažiuoti. Greitai pakeičiau nuomonę, nes šis sapnas buvo duotas kaip svarbi pranašystė. Pabudau tarytum po košmaro.

Atsibudęs kažkodėl užsirašiau, kad ateina sausra, dabar jau nebepamenu ar tai buvo sausra, galbūt tiesiog staigus klimato pasikeitimas. Man visai nesinori pranašauti sausros dabar, kai jau baigėsi vasara ir nuolat lija. Spėju, kad šis sapnas pranašauja procesą, o ne įvykį. Lieptu naudojamasi vasarą, tad galima būtų spėti, kad pranašystė yra ateinančiai vasarai.

Kai žmonės girdi žodžius „klimato atšilimas“, tai jie galvoja, kad tuoj ištirps ledynai ir visus užlies, bet Biblija sako, kad tvano daugiau nebus (Pr 9:11).

Pernai žiemą per skelbiu.lt bandžiau parduoti savo poledinės žvejybos dėžę, parašiau mažą kainą, sulaukdavau susidomėjimo tuomet kai paspausdavo šaltis, bet taip ir nesigavo parduoti, nes pernai žiemą ant ežerų nebuvo ledo. Tai buvo pirma tokia žiema be ledo. Jau nemažai žiemų iš eilės nėra sniego.

Maikas Taisonas (Mike Tyson) tikriausiai simbolizuoja žmogų, kuris nugyveno savo gyvenimą klaidatikystėje, kaip pagonis, kaip nusidėjėlis.

Tos ant medžių besikarstančios merginos tikriausiai simbolizuoja pasaulietes, kurios nenutuokia, kad artinasi pabaiga.

Mokytojo (Koheleto) knyga 12:1-3 (LBD6)
Atmink Kūrėją savo jaunystės dienomis,
dar skausmo dienoms neatėjus
ir dar neatėjus metams,
apie kuriuos sakysi: „Man jie nemalonūs!“ ­–
dar neužtemus saulės,
mėnulio ir žvaigždžių šviesai
ir lietų nešantiems debesims nesugrįžus.
Tai dienai atėjus, namų sargai drebės
ir galiūnai sukniubs,
malėjos liausis malusios, nes jų mažai beliko,
o žvelgiantys pro langą matys tamsą,


Biblijoje yra daugybė vietų kur parašyta, kad VIEŠPATS ateis su ugnimi. Tvano daugiau nebus, bus ugnis. Galbūt todėl vyksta klimato atšilimas. Taip parodant, kad artinasi VIEŠPATIES diena.

Izaijo knyga 66:15-16 (LBD6)
Štai ateis VIEŠPATS kaip ugnis,
o jo vežimai bus tarsi viesulas,
kad išlietų savo pyktį deginančia kaitra,
savo bausmę ­– ugnies liepsnomis.
Ugnimi ir kalaviju VIEŠPATS teis žmoniją;
daug bus VIEŠPATIES aukų.


Orų prognozė:

https://www.gismeteo.lt/weather-vilnius-4230/month/

https://weather.com/weather/tenday/l/9c9fb864198c86c3047ec4081370217d460ba0c234706c99c50697a2fedd42f7

Taip atrodė orų prognozė tą dieną kai rašiau šį straipsnį.

sausra
https://dzodis.com/2020/09/27/sausra/


Sekančiame puslapyje to išsipildymas 2021-ais metais.