Thomas Fischer
Thomas Fischer

2020.09.17 sapnavo sapną:

Jis matė bažnyčioje ilgą eilę žmonių, kurie stovėjo eilėje tam, kad galėtų prieiti prie altoriaus. Jam pasakė, kad tai Kovo 11-oji. Jis mano, kad šis sapnas pranašauja prabudimą.

Šį tarnautoją stebiu jau seniai. Jis veikia su Šventąja Dvasia. Tai ne fantazuotojas.


2020.09.22 papildymas:

Pamatęs šį video apsidžiaugiau, parašiau straipsnį. Kilo mintis, kad man reikia intensyviau skaityti Šventąjį Raštą, nes dar reikia kaiką perskaityti iki to laiko.

Nuėjau miegoti, susapnavau labai gerą sapną. Sapnavau sėkmingą žvejybą. Žvejyba man ir ne tik man simbolizuoja tarnavimą (Mt 4:19). Tiksliai nežinau ar aš gavau šį sapną dėl noro skaityti Bibliją ar kaip patvirtinimą, kad prabudimas prasidės ateinantį pavasarį. Tikriausiai dėl abiejų.

Įtariu, kad mano sapnas tai patvirtinimas to, kad reikia kasdien skaityti Dievo žodį, užsipildyti Dievo žodžiu, nes Jėzus ir Žodis tai viena.

Tai buvo stiprus sapnas. Žinau, kad tai buvo pranašiškas sapnas.

Giesmių giesmės knyga 1:10-13 (LBD)
Mylimasis mane kalbina! Jis taria man:
„Kelkis, mano meile, mano gražioji,
eikš!
Juk žiema jau pasibaigė,
lietūs praėjo ir nuščiuvo.
Gėlės pražydo žemėje,
atėjo metas vynmedžius genėti,
ir purplelis jau burkuoja mūsų šalyje.
Figmedis nokina žalius vaisius,
ir vynmedžių žiedai tvinsta maloniais kvapais.
Kelkis, mano meile, mano gražioji,
eikš!


2020.10.01 papildymas:

Praėjusią dieną feisbuke paviešinau savo kaikuriuos straipsnius su pranašystėmis. Man buvo nejauku viešinti šį straipsnį, kadangi: 1) čia minima konkreti data, 2) tai nevisai mano pranašystė, 3) tai aktualu tiktai tikintiems.

Nuėjęs miegoti pabudau vidury nakties, pasižiūrėjau į telefoną kiek yra laiko. Jis rodė 03:11. Aš tai laikau dar vienu patvirtinimu.

Anksčiau buvau parašęs straipsnį:
https://dzodis.com/2020/05/11/pranasiskas-zenklas-pasikartojantys-skaiciai-9-11/
Anksčiau dažnai matydavau skaičių 9-11. Dabar dažnai matau skaičių 11, tarkim šalia kokios nors valandos. Net prieš šio apreškimo apie Kovo 11 sužinojimą dažnai matydavau skaičių 11. Nors to nelaikau aiškiu ženklu.


2020.11.11 papildymas:

Kaikas sako, kad prabudimas jau prasidėjęs.

„Tikime, kad jau prasidėjo prabudimas, Dievas žadina savo bažnyčią ir kelia žmones, kaip įrankius, pasiekti žūstantį pasaulį.“
http://christteam.lt


2021.02.23 papildymas:

2021.02.22 sapnavau sapną, užsirašiau, bet sekančią dieną skaitydamas pats nesupratau ką užsirašiau. Tai nebuvo ryškus sapnas, tad aš jo labai nesureikšminau.

Sapnas:
Tarp dviejų du miestai, yra kažkurtai. Jame yra upė. Ta upė yra Misisipė. Joje berods bus krikštijami žmonės. Mačiau kaip atrodo ta vieta, atrodė kaip Amerikos dykuma. Mačiau rudos spalvos kalną, ant jo buvo didelės raidės (vienas žodis iš didelių raidžių, tokios spalvos kaip tas kalnas, analogiškai kaip HOLLYWOOD).
Prieš tai man sakė, kad Afrikos ir dar kažkokio regiono (nepamenu, gal Azijos) laukia įdomus metas – ateina lyčių keitimas (ar kažkas tokio).

Paaiškinimas:
Galbūt aš gavau šį sapną dėl to, kad nerimavau dėl šio straipsnio paviešinimo, nes šis žmogus Thomas Fisher jau per tą laiką apsižioplino pranašaudamas Donald’o Trump’o perrinkimą, dar man nepatiko tai, kad jis gerai pasisakė apie netikrą pranašą Kenneth Copeland’ą.
Dėl „įdomaus meto“, tai gali reikšti tai, kad pasaulis taps toks pagedęs, kad mada keisti lytį ateis net į trečiojo pasaulio šalis.


2021.03.07 papildymas:

Šiame apreiškime nuo 15:57 min. sakoma, kad Šventoji Dvasia jau gali būti išlieta (jau laikas), bet žmonės neprašo, žmonės (tiesiogiai) nesikreipia į savo Kūrėją, jie laksto pas pranašus.


2021.03.23 papildymas:

Gimtadienio proga mano (biologinė) sesė panoro man kažką padovanoti. Pasiūliau padovanoti man laikrodį, parodžiau kokį. Ji paskui užsakė tą laikrodį per internetą. Mano nuostabai ir nusivylimui, gimimo dieną atidaręs dėžutę, pamačiau, kad tai moteriškas laikrodis, nors modelis tas pat. Įvyko neapsižiūrėjimas. Internete tai sunkiai pastebima, nes tai tas pats modelis, nuotraukoje atrodė geras, tiktai ciferblato diametras kitas. Kurį laiką buvau nuliūdęs. Sesė buvo rami, ramino mane. Galiausiai susitarė su pardavėjais, kad kurjeris atveš vyrišką modelį, o šį atiduosiu kurjeriui. Teko kelias dienas palaukti, bet gavau. Tai netgi išėjo į naudą, nes per tą laiką šiam modeliui padarė akciją, todėl kainos skirtumą grąžino, gavosi pigiau.

Manau tai yra pranašiškas ženklas. Po kovo 11-os aš buvau stipriai nusivylęs, nes apie jokį prabudimą (Dvasios išliejimą) net negirdėti. Nustojau skaityti Raštą. Dėl to, kad nustojau skaityti, vienu metu jaučiausi visiškai nutolęs nuo Dievo.

Habakuko knyga 2:2-4 (LBD)
Tuomet VIEŠPATS man atsakė ir tarė:
„Užrašyk regėjimą,
įrašyk taip aiškiai į lenteles,
kad ir bėgikas jį perskaitytų.
Nustatytu laiku regėjimas išsipildys,
o dabar jis skuba į tikslą ir nemeluoja.
Jei atrodo, kad jis gaišuoja, palauk;
jis tikrai išsipildys ir nesuvėluos.“
Pasižiūrėk į puikuolį!
Jo dvasia nėra dora;
o teisus žmogus gyvena savo tikėjimu.


2021.06.25 papildymas:

„jau arti“
https://dzodis.com/2021/06/25/arti/


2021.07.18 papildymas:

Pagalvojus, galbūt aš padariau nuodėmę, nes paklausiau žmogaus.

Karalių pirma knyga 13
http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKE1999_1_Kar_13


2021.08.26 papildymas

Supratau ką reiškia skaičius 11:
https://dzodis.com/2020/05/11/pranasiskas-zenklas-pasikartojantys-skaiciai-9-11/
Tai įspėjimas budėti.