Feisbuke follow’inau pasaulietiškos išvaizdos krikščionę tarnautoją. Ji pasidalino šiuo menininkės paveiksliuku. Aš kaip žioplys iškart palaikinau, netgi atsisiunčiau sau į kompą. Man padarė įspūdį tai kaip meniškai išpaišytos raidės garuose. Nors atsisiunčiau ne dėl to, o kaip priminimą pasižiūrėti į tą Rašto eilutę. Po dešimties ar dvylikos dienų, pasižiūrėjęs detaliau, pamačiau čia kaiką daugiau.

Siūlau atlikti testą. Pasistenkite įžiūrėti kas čia yra ne taip. Kas yra blogai su šiuo paveiksliuku? Atsakymas bus sekančiame puslapyje.

autorius

Kažkada, įtikėjimo pradžioje, net neskaitęs Biblijos bandžiau perprasti Apreiškimo knygą, pagal tai ką girdėjau iš YouTube pamokslininkų. Ne tik bandžiau perprasti, bet ir kitiems rodžiau. Dar daugiau vargo įdėjau bandydamas suprasti kada bus teisiųjų paėmimas į dangų. Paskui nuo to labai pavargau. Pykau, kad yra skirtingi aiškinimai. Pykau, kad mums davė nesuprantamą tekstą.

Skaitydamas Bibliją mačiau, kad NT pranašauja tiktai nupuolimą ir tikrai ne prabudimą. Buvau nusiteikęs prieš prabudimą, mane erzino tai, kad kaikurie pamokslininkai užsieniečiai kalbėjo apie būsimą prabudimą.

Evangelija pagal Joną 15:5 (LBD6)
Aš esu vynmedis, o jūs šakelės.
Kas pasilieka manyje ir aš jame,
tas duoda daug vaisių;
nuo manęs atsiskyrę,
jūs negalite nieko nuveikti
.

Šio straipsnio moralas toks, kad žmogus, kuris nėra pasišventęs (o tiksliau tas, kuris neturi asmeninio santykio su Dievu), net ir nuoširdžiai norėdamas padaryti kažką dieviško, nesugebės to padaryti.


2020.11.15 Žmogus supranta tekstą pagal save.