Netikras pranašas yra TB Joshua iš Emmanuel.tv.
2016-ais jis pranašavo Hilary Klinton pergalę, o laimėjo Donaldas Trampas, lažybose favoritė buvo Klinton. Paskui TB Joshua išleido atskirą video kuriame prašė nepalikti bažnyčios.
2020-ų pradžioje jis pranašavo, kad koronavirusas baigsis Kovo mėnesį, bet nesibaigė. Paskui visaip bandė tai pateisinti manipuliuodamas naujienomis iš tokių vietų kaip Kinija.
Jis pranašavo dar daugybę klaidingų pranašavimų, pvz. teroro aktą JK, kažką su Boko Haram įkaitais, daugybę klaidingų pranašysčių kurios nebuvo tokios ryškios. Paskui jis drįso pranašauti tik abstraktybes.
Po to kai jis klaidingai išpranašavo Klinton pergalę, aš juo nusivyliau, o to to kai klaidingai išpranašavo koronoviruso baigtį, jis man tapo atgrasus, negaliu daugiau žiūrėti.
Jis geidžia būti vadinamas pranašu, todėl manipuliuoja savo pranašystėmis jas fabrikuodamas. Tai sukčiavimas.
Blogiausia tai, kad už jo galimai stovi netyrosios dvasios. Visi tie stebuklai gali būti netyrųjų dvasių darbas.


2019.07.10 Iš Amerikos atvažiavusi šmara žiaumoja kramtoškę ir pranašauja savo pačių išgalvotas pranašystes (2:12:51). Tokie rengia seminarus kaip būti pranašais.

Michėjo knyga 2:11 (LBD6)
Jei kas nors vaikštinėtų,
pūsdamas miglą į akis bei skelbdamas melus,
ir sakytų: „Pranašausiu jums
apie vyną ir svaigųjį gėrimą“, ­–
tokiu pranašu džiaugtųsi ši tauta.


Pirma bažnyčia kurioje po įtikėjimo apsilankiau buvo sekmininkų bažnyčia. Joje žmonės sakydavo maždaug: „man Dievas sakė“ ir pan. Pradžioje aš jiems pavydėjau (be pykčio), norėjosi, kad ir man kalbėtų. Paskui supratau, kad tai bobiški kliedesiai. Paprasčiausiai jie savo pačių mintis ir norus prilygino Dievui.

Ne kartą tokioje aplinkoje teko girdėti, kad Dievas stebuklingai papildė jų banko sąskaitą. Jos tai sakė ne ta prasme, kad kažkas joms netikėtai pervedė pinigų, o ta prasme, kad neva stebuklingai atsirado pinigų iš niekur, be pavedimo, tiesiog atsirado.


2020.12.05 Pamokslas anglų kalba.

2021.01.06

Psalmynas 33:10-11 (LBD)
VIEŠPATS vėjais paleidžia tautų užmojus,
niekais paverčia jų sumanymus.
VIEŠPATIES užmojis amžinas,
jo širdies sumanymai tęsiasi per visas kartas.


Trampas tėra žmogus. Net jei jis būtų išrinktas, jo valdymas būtų laikinas.

Jeremijo knyga 17:5 (LBD)
Taip kalba VIEŠPATS: „Prakeiktas žmogus, kuris pasitiki žmonėmis ir ieško stiprybės trapiame žmoguje, kai jo širdis nusigręžia nuo VIEŠPATIES.