Pamokslauti per YouTube dabar tampa pavojinga. Tiesiog daug ko negalima garsiai sakyti, nes bus problemų.

neapykantos kalba

Žemiau pateikiami pavyzdžiai.


2020.07

Amerikos baptisto Steven Anderson youtube kanalas ištrintas už „hate speech“ (neapykantos kalbą), o tiksliau už kalbas prieš sodomiją. Jam uždrausta susikurti naują kanalą. Jis turėjo apie 130 tūkst. sekėjų.


2021.04.15

Nigerijos pastoriaus TB Joshua kanalas Emmanuel.tv ištrintas už tai, kad jis išvarinėjo homoseksualizmo demonus, o tai laikoma „hate speech“ (neapykantos kalba).

Jei gerai supratau, kažkokia organizacija iš JK paskundė youtubui vieną 2018-ų metų video, kuris jau buvo surinkęs 1,5 mln. peržiūrų. Jie rado septynis panašius video. Už tai buvo uždarytas visas kanalas su visais kitais video. Vadinasi tu betkada gali būti ištrintas už senus video.

Šis kanalas turėjo 1,8 milijono sekėjų. Kaikuriuos jo video aš buvau įstatęs šiame bloge, todėl man tai šioks toks nuostolis.

2021.04.16
TB Joshua: YouTube blocks Nigerian preacher over gay cure claim
https://www.bbc.com/news/world-africa-56771246

2021.04.21
YouTube shuts down prominent Nigerian megachurch preacher’s channel for ‘gay curing’ claims
https://edition.cnn.com/2021/04/20/africa/youtube-blocks-account-preacher-intl/index.html


2021.04.22

Amerikos baptistas Bryan Denlinger išeina iš youtube, nes nebegali laisvai pamokslauti. Jis skundžiasi, kad jo sekėjų komentarus youtube trindavo automatiškai, be jo žinios.


2021.06.02

Puertorikietis Brother Nephtali sako, kad jo pagrindinis youtube kanalas turi problemų, yra suspenduotas.


Amerikietis Chris LaSala jau seniai ruošiasi cenzūrai iš anksto. Jis pradėjo surinkinėti visų savo sekėjų emailus. Jeigu jį youtube užbanins, jis siuntinės emailus.

Jis sako, kad dėl to, kad jis kalbėjo apie vakcinas, youtube nustojo rekomenduoti jo kanalą kitiems, todėl jis dabar nematomas naujiems žmonėms.


Amerikietis Thomas Fischer sakė jam atrodo, kad dabar reikia pradėti naudotis internetiniais puslapiais, jis kviečia lankytis jo internetiniame puslapyje, nes ten bus kažko daugiau nei youtubėje.


Problemomis su youtube jau skundėsi kaikurie Lietuvos vlogeriai, tai: Noeliukas, suverenitetas, Vaidas Žemaitis, Gintaras Lunskis.
Šiam straipsniui daviau kategoriją „laikų pabaiga“, nes dar niekad istorijoje nebuvo normalu reklamuoti sodomiją. Iš to lengvai neišsilaisvinama.

Šiais metais atsidarius lietuviakalbį naujienų portalą gali dažnai išgirsti apie LGBT, anksčiau rodos taip nebuvo.

Kolkas šis persekiojimas nėra tiesiogiai nukreiptas prieš bažnyčias. Tai gali būti užmaskuota depopuliacijos programa.

2021.05.30 Gintaras nėra nei krikščionis, nei tikintis. Nepaisant to, jis gali pasakyti kaiką vertingo.