paveikslas liūtas
puzlė

Pirkau tokią puzlę. Sudėjau. Įstačiau į rėmą.

Man tai patiko, nes Jėzus vadinamas liūtu (Apr 5:5).

Neketinau garbinti šio atvaizdo. Tiesiog norėjosi papuošti kambarį.

Kai ėjau pirkti, gavau stiprų blogą ženklą, bet visviena nusipirkau, nes jau buvau nusprendęs, be to, tai nedaug kainavo. Dėliojimas man nedavė džiaugsmo, nes daug detalių buvo to paties atspalvio. Tai reiškia, kad aš negalėjau jų ieškoti pagal paveikslėlį, turėjau atrinkinėti pagal formą. Tai buvo mechaninis darbas. Rėmo stiklas netyčia sudužo. Paskui pirkau plastikinį, o prieš jį perkant mane aplojo šlykšti senė. Su plastikiniu puzlė susigarankšliavo. Nesisekė.

Kartą prieš eidamas miegoti kalbėjau kažką apie tą paveisklą. Sakiau, kad man tai nėra garbininimo objektas. Miego metu gavau stiprią demonišką ataką. Sapnavau, kad man bando įkąsti kažkoks padaras, gal katinas ar šuo. Man buvo pasakyta: „senovinis dievukas“, o tai reiškia stabas. Vadinasi tai skaitosi stabmeldystė.


Kažkada buvau nusipirkęs gražiai išsiuvinėtą ikoną su Jėzaus atvaizdu, kaip kambario puošmeną. Dar ir archangelo Mykolo statulėlę, irgi ant durniaus, neketinau jų kažkaip garbinti. Kartą radau tą statulėlę su nulaužtu kardu. Nepamenu, kad aš pats būčiau nulaužęs. Galbūt tikras angelas nulaužė. Paskui tai grąžinau.


Jau rašiau, kad man ne kartą (per ženklus ir sapnus) buvo griežtai uždrausta naudotis fotoaparatu.
https://dzodis.com/2020/08/23/fotografija-tai-purvas/


Tai vienas iš dešimties įsakymų:

Išėjimo knyga 20:4-6 (LBD6)
Nedirbsi sau drožinio nei jokio paveikslo, panašaus į tai, kas yra aukštai danguje, čia, žemėje, ir vandenyse po žeme. Nesilenksi jiems ir negarbinsi jų, nes aš, VIEŠPATS, tavo Dievas, esu pavydulingas Dievas, skiriantis bausmę vaikams už tėvų kaltę iki trečios ir ketvirtos kartos tų, kurie mane atmeta, bet rodantis ištikimą meilę iki tūkstantosios kartos tiems, kurie mane myli ir laikosi mano įsakymų.