Šie žmonės buvo surinkę apie 400 liudijimų kai susidurime su ateiviais buvo panaudotas Jėzaus vardas. Jų nuostabai tai kaskart suveikdavo kaip apsauga. Šie žmonės iš pradžių nebuvo tikintys, jie įtikėjo po tyrimo. Tai yra pakankamas skaičius duomenų, kad tai būtų vertinama kaip mokslinis tyrimas.

Šiame video yra ir daugiau įdomios info, bet esmė tame, kad Jėzus turi valdžią ateiviams, o tai verčia manyti, kad ateiviai tai puolę angelai.

Petro pirmas laiškas 3:22 (LBD6)
įžengęs į dangų, jis sėdi Dievo dešinėje, o jam yra pavaldūs angelai ir valdžios, ir galybės.

http://www.roswellmission.org

https://www.facebook.com/RoswellMissionDotOrg

https://www.youtube.com/user/TheAlienResistanceHQ/videos <— šis vertas dėmesio

https://www.youtube.com/channel/UCJGhFSzPaG72WZvYgp8E7VA/videos

https://www.youtube.com/c/CE4Research/videos


NSO skraido nepaisydami fizikos dėsnių. Tai rodo, kad jie yra dvasinės būtybės, o ne fiziniai objektai.


Brėžinius javų laukuose sukuria orb’ai (šviesos rutuliai), tai yra dvasios. Tai nufilmuota.


New Age praktikuotojai ir tie, kas daro channeling‘us sako, kad jiems ateiviai sakė, kad jie laukia kol nuo žemės bus patraukti negatyvūs žmonės, tik tada galės pasirodyti ateiviai. Tie negatuvūs žmonės tai krikščionys. Tai reiškia, kad bažnyčios paėmimas į dangų žmonijai būtų pateisintas ateivių invazija. Tai siejasi su „Pre Trib Rapture“ teorija, todėl tuo ne visi tiki.


Dabar spaudoje pasirodo straipsnių apie NSO pasirodymų suintensyvėjimą. Žinant tai, kad ateiviai yra puolę angelai, tai gali būti dar vienas ženklas, kad artėja Teismo diena.

2019.05.06 22:26
Mokslininkas: JAV kariuomenė pastebi vis daugiau NSO ir tai reikia vertinti rimtai
https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/mokslininkas-jav-kariuomene-pastebi-vis-daugiau-nso-ir-tai-reikia-vertinti-rimtai.d?id=81088727

2021.06.30 17:31
NASA vadovas sureagavo į JAV karinio laivyno užfiksuotą NSO: netikiu, kad esame vieni
https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/nasa-vadovas-sureagavo-i-jav-karinio-laivyno-uzfiksuota-nso-netikiu-kad-esame-vieni.d?id=87596373

2021.10.01