2021.07.23 [EN]

Šiame video kalbama apie tai, ko reikia norint turėti artimą santykį su Jėzumi. Buvo pasakyta, kad reikės aukotis, bus pareikalauta aukos.


pareikalauta aukos

Kas tuo netiki, gali paskaityti tokias eilutes:

Samuelio antra knyga 24:24 (LBD6)
Bet karalius atsakė Araunai: „Ne! Turiu pirkti juos iš tavęs už kainą. VIEŠPAČIUI, savo Dievui, aš neatnašausiu deginamųjų aukų, kurios man nieko nekainuoja“. Tad Dovydas nupirko klojimą ir jaučius už penkiasdešimt sidabro šekelių.

Evangelija pagal Matą 13:44-46 (LBD6)
Dangaus karalystė panaši į dirvoje paslėptą lobį. Atradęs jį, žmogus niekam nesako; iš to džiaugsmo eina, parduoda visa, ką turi, ir perkasi tą dirvą.
Dangaus karalystė dar panaši į pirklį, ieškantį gražių perlų. Atradęs vieną brangų perlą, jis eina, parduoda visa, ką turi, ir nusiperka jį.

Evangelija pagal Matą 19:12 (LBD6)
Juk yra eunuchų, kurie gimė tokie iš motinos įsčių. Yra eunuchų, kuriuos tokius padarė žmonės. Ir yra eunuchų, kurie patys save tokius padarė dėl dangaus karalystės. Kas pajėgia išmanyti, teišmano.“

*1 Kor 7:6-9

Evangelija pagal Luką 9:23-24 (KB/TŽ7)
O visiems Jis kalbėjo: „Jei kas nori eiti paskui mane, teišsižada pats savęs, teneša kasdien savo kryžių ir teseka manimi. Kas nori išgelbėti savo gyvybę, tas ją praras, o kas praras savo gyvybę dėl manęs, tas ją išgelbės.

Dievo tarnai nebegyvena sau
https://dzodis.com/2020/12/15/dievo-tarnai-nebegyvena-sau/


Ji tikriausiai nepasakė kažko naujo, ko aš nebūčiau jau rašęs, bet jos žodžiai visa tai apibendrina.

Štai čia rašiau apie paklusnumą:
https://dzodis.com/2019/12/21/slovinimas-lupomis-ir-liezuviu/

Štai čia rašiau, kad mane verčia keltis anksti rytą (prieš aušrą):
https://dzodis.com/2020/06/23/kasdienis-rasto-skaitymas-tai-butinybe/
Pradžioje maniau, kad galbūt aš apsėstas ir todėl man netyroji dvasia neduoda ramybės. Paskui dėka sapnų supratau, kad tai Dievo ragininimas skirti Jam savo laiką.

Jau rašiau, kad man draudžiama naudotis tokiais pasaulietiškais dalykais kaip išmanusis telefonas, fotoaparatas, kompiuteriniai žaidimai ir žiūrėjimas kaip žaidžia kiti. Bet dar nerašiau, kad man taip pat uždrasta: restoranai, kavinės, visi saldumynai (įsk.: gira, limonadas, „sultys“, ledai, čiulpinukai), čipsai, alus ir vynas, nealkoholinis alus ir vynas, kebabai, hamburgeriai, feisbukas, instagramas, žvejyba, spekuliavimas biržoje, prekinimasis, pasaulietiška muzika.

Štai čia šiek tiek rašiau, kad draugystė su pasauliu gali būti kliūtis siekiant Šventosios Dvasios užpildymo:
https://dzodis.com/2021/02/15/nuodemiu-tipai/

Štai čia rašiau, kad jei nebus poreikio būti užpildytu, tai nebus ir užpildymo:
https://dzodis.com/2021/05/06/troskimas/
Mūsų užpildymas Šventąja Dvasia priklauso nuo mūsų širdies troškimo, o tą širdies troškimą, kaip įrodymas to, kad išties trokšti, turi lydėti auka.
Aukodami kažką brangaus (pvz. pasninkaudami arba mažiau miegodami), mes tokiu būdu parodome, kad Dievas mums yra brangus.

Beje žmogus turėtų būti vedamas tai daryti (Šventosios Dvasios ar aplinkybių), o ne savo paties iniciatyva save alinti.


Pasauliečiai tikriausiai žino geriau nei tie, kas vaikšto į bažnyčias, kad artinimasis prie Dievo jiems kainuotų kažką, ko jie nėra linkę aukoti, todėl jie susinervina nuo minties apie tai. O tie, kas vaikšto į bažnyčias, dažnai gyvena nuosavo teisumo iliuzijoje, tarytum prariję placeba piliulę.