Jie supranta, kad žemėje laikas jau eina į pabaigą, o sau jie tikisi klestėjimo.

Daugiau tokių ČIA.

Pernelyg domėtis tamsa – pavojinga, bet kartą pažiūrėti manau naudinga tam, kad turėti supratimą kas ten karaliauja.

Tai, ką šie žmonės kalba ir daro tokių pasirodymų metu, galimai yra burtai. Jie paviešina savo planus tuo tikslu, kad pasklistų burtas. Tai neva pritraukia vaizdinį į realybę.

Šėtonas kopijuoja Dievą. Biblijoje parašyta, kad Dievas nedaro nieko, prieš tai neapreiškęs planų savo pranašams, todėl ir šie rodo kas jiems apreikšta. Biblija moko, kad artinantis prie Dievo reikės mokėti kainą, todėl ir pas juos yra aukos.


Ne visi supranta ką daro (Lk 23:33-34), todėl labai smerkti nereikėtų.

Pavyzdys. Krepšininkas Maiklas Džordonas žaidė už komandą su buliaus (Molocho) emblema, jo numeris buvo 23 (2/3=0,666…). Jis žaisdavo su iškištu liežuviu, o tai dar vienas prakeiktųjų ženklas (Iz 57:4). Pats krepšinis yra tuštybė (Ps 147:10), o jo varžybos – stabmeldystė. Maiklo Džordano komanda tapo čempione kelis kartus. Dėl to tuo metu net Letuvoje daug kas nešiojo raudona-juoda (pragaro) spalvų beisbolo kepuraites su buliumi. Maiklas nupirko savo tėvui prabangų Lexus automobilį. Tėvą, miegantį tame automobilyje, užpuolė gatvės chuliganai ir užmušė. Manau tai buvo kaina kurią Maiklas Džordanas gavo susimokėti už nesąmoningą tarnavimą šėtonui. Jis paaukojo tai kas jam buvo brangiausia – savo artimiausią žmogų. Po šios nelaimės jam daugiau nesinorėjo žaisti krepšinio.

Evangelija pagal Joną 10:10 (LBD)
Vagis ateina
tik vogti, žudyti, naikinti.
Aš atėjau,
kad žmonės turėtų gyvenimą,
kad apsčiai jo turėtų.

Evangelija pagal Joną 16:11 (LBD)
… šio pasaulio kunigaikštis jau nuteistas.