kaukėtasis

Gyvenimiška situacija:

Aš būdamas suaugęs vyras vaikštau su žiemine kepure, kuprine, medicinine kauke. Kaikam tokia kombinacija sukelia įtarimų. Ypač apsauginiams maisto parduotuvėse. Galbūt dėl to, kad visi benamiai vaikšto su kuprinėmis. Galbūt dėl to, kad yra maskuojamas veidas. Galbūt tai nesolidu. Nežinau.

Man susidarė įspūdis, kad gyvendamas Vilniaus centre negali sau leisti rengtis patogiai ir paprastai, turi rengtis išeiginiais rūbais, kaip lenkų ponas (šlėkta), nes kompleksuoti kaimiečiai, suvažiavę į Vilnių, gali pamanyti, kad tu esi benamis valkata.

Lietuviai yra labai kompleksuoti, jie gėdijasi savo kaimietiškų šaknų. Dėl to jie balsuoja už liberalus, už LGBT ir viską kas vakarietiška. Tarp kitko, dabartinis Vilniaus meras yra atvažiavęs iš provincijos. Štai ČIA pavyzdys kokią novatorišką nesąmonę jie išrinko statyti vos ne senamiestyje, tai niekaip neįsipaišto į aplinką.

paprastas žmogus
Rolandas Paksas atrodė kaip paprastas žmogelis.

Kitų teisimas ir pletkinimas tai tikriausiai komunizmo vaisius. Laisvi žmonės taip nedarytų. Laisvoje visuomenėje yra skirtingų žmonių, todėl natūraliai gaunasi taip, kad apkalbinėti visus, kitokius nei tu, būtų tolygu bereikalingam energijos švaistymui.

Štai komunistų išsireiškimai:

Ką žmonės pasakys?!

Nejuokink žmonių!

Žmonės mato!

Visi žmonės kaip žmonės, o tu?

Kodėl tu ne toks kaip visi?

Ryžas!

gėda
„Gėda!“ – sovietinis plakatas girtuokliams sugėdinti.

kaukėti
Beagle Boys.
Zoro su kauke
Zoro.

Akropolyje buvau su kauke (nes to reikalavo taisyklės) ir su beisbolo kepuraite, kuprine. Pardavėjos manęs bijojo, joms atrodžiau įtartinas.

Galima daryti išvadą, kad kaukė pavagia pasitikėjimą.

plėšikas su kauke
Plėšikas.

Jobo knyga 24:14-17 (LBD6)
Kai visur tamsu, žmogžudys keliasi
užmušti vargšo ir beturčio;
naktį jis eina vogti.
Ir svetimautojo akys laukia sutemos:
‘Niekas manęs nematys’, ­– murma jis,
gobtuvu slėpdamas veidą.

Tamsoje vagys įsilaužia į namus,
bet dieną jie nesirodo;
kas yra šviesa, jie nežino.
Mirties tamsa jiems visiems rytas,
nes jie mirties tamsos draugai.