Šėtonas ir jo tarnai yra kopijuotojai.

Mano manymu vudu lėlė kopijuoja maldos principą. Raganiai lėlę susieja su žmogumi, dėl to jiems reikia to žmogaus plaukų ar nagų, gimimo datos ar motinos vardo. Durdami adatą į lėlę jie įsivaizduoja, kad duria į žmogų. O patarnaujančios dvasios įvykdo prakeiksmą, jei turi tam legalią teisę. Taip darydami jie tarytum pritraukia norimą vaizdą į realybę.

Šis paveikslėlis paimtas iš Facebook. Čia bandoma juokauti, kad jis neva nekaltas dėl gėrimo, nes jį neva užkeikė.

Dar vienas raganavimo pavyzdys, kuris galimai panašus į maldą tai šmeižtas ir nuteikinėjimas. Tai paruošia kelią norimam rezultatui. Čia skirtumas nuo tipinio raganavimo toks, kad netyrosios dvasios vykdo savo piktus darbus netiesiogiai, o per apsėstus ir suklaidintus žmones.

Nacistinėje vokietijoje prieš vykdant genocidą vyko aktyvi propaganda.

Niurnbergas, 1936

rodymas pirštu
https://dzodis.com/2021/09/30/rodymas-pirstu/


Kitas raganavimo pavyzdys, kuris galimai panašus į maldą tai Illuminati planų atskleidimas Holivudo filmuose, dar prieš tiems įvykiams įvykstant. Netgi filmuke Simpsonai kartais pranašaujama ateitis. Tie raganiai tikriausiai tiki, kad tokiu būdu yra priartinamas norimas įvykis.


Muzikantas satanistas dainuoja savo šeimininkui šėtonui, kuris jį apgavo tuščiais pažadais.

Šią dainą norėjosi klausyti kai nusivyliau tarnavimu Di3vui, nes mainais nieko gero negaunu, tik blogą. Tada per sapną man perdavė žinią, kad norint gauti palaimininimus (dvasines dovanas) reikia šventumo. Tai aprašiau čia:
https://dzodis.com/2021/01/17/ar-esi-pakrikstytas-sventaja-dvasia/


Štai čia galimai pavyzdys kaip nereikia melstis.

Paradoksas tame, kad žmonės ateina į bažnyčią, manydami, kad bus arčiau Dievo, o gaunasi taip, kad ten juos primoko švelniai tariant netinkama manierų. Ten juos primoko priešingų dalykų nei moko Raštas.

  • Raštas sako nesimelsti kalbomis viešame susirinkime, nebent būtų kalbų aiškintojas (1 Kor 14:27-28). Pašaliniams tokie maldininkai atrodys kaip išėję iš proto (1 Kor 14:23).
  • Raštas sako nesimelsti žmonėms matant, tokiu būdu prieš žmones demonstruojant savo tariamą pamaldumą (Mt 6:5-6).
  • Meldžiamasi žliumbiant. Tai rodo netikėjimą. Tai tikriausiai didelis nusižengimas (Jok 1:6-8).
  • Rankas tiesia atėjūnai iš gatvės. Juk išklausoma tiktai teisiojo malda. Užtarimo malda melstis turi vyresnysis (teisusis), o ne betkas.

Nuo 1:06:00 min. meldžiamasi už kūdikį su liga.

Tol, kol į užtarimo maldas neatsakoma, verčiau tai daryti nesiviešinant. Kitu atveju jūs tik griaunate kitų tikėjimą, nes kiti mato, kad nieko nevyksta.

Labai tikėtina, kad tokiu būdu kitus mokinate blogų įpročių, nes jeigu į maldas neatsakoma, vadinasi kažkas yra ne taip, o jei ne taip, tai kam to mokyti kitus.

Jeigu nėra jėgos, tai neturi būti tarnavimo.


Tai ateistų filmas. Jiems atrodė, kad jie pernelyg pažangūs, kad melstųsi.


David Middleton – Victorious Mental Attitude (verčiant pažodžiui: pergalingas psichinis požiūris; verčiant pagal prasmę: nugalėtojo mentalitetas).


Dar yra trečias puslapis.