Iš 30-os į 31-ą sapnavau kaiką. Iš pradžių tikriausiai nesupratau kodėl. Kai pamačiau žemiau esantį video, tada supratau.

Sapnavau, kad aš buvau kažkur lauke, prie užtvankos. Aš stovėjau ant užtvankos sienos, kuri buvo iš akmenų. Ji buvo labai silpna ir vis silpnėjo. Bandžiau pereiti jos viršumi, bet ji jau tapo nebepereinama, nes iš jos sienos krito akmenys, jie nebesilaikė. Tada užtvankos siena griuvo, pasipylė vanduo. Prasidėjo tvanas. Man grėsė paskęsti. Atrodė, kad vanduo viską užlies. Laukuose pamačiau kalną (lietuvišką kalną, o ne Everestą), bėgau į kalną, bėgau į aukščiausią vietą. Užbėgau į kalną ir nuo jo kviečiau artimą žmogų, kad gelbėtųsi bėgant į kalną. Žmonės buvo panikoje, bandė paskubomis gelbėtis bėgiodami į visas puses. Paskui berods likau ramiai sėdėti po to kalno medžiais (dieną prieš tai skaičiau Pr 18:1).

laikas baigiasi

Manau šis sapnas reiškia tai, kad ateina paskutiniai laikai. Artinasi teismo diena.

Evangelija pagal Matą 24:37-39 (LBD6)
Kaip yra buvę Nojaus dienomis, taip bus ir Žmogaus Sūnui ateinant. Kaip dienomis prieš tvaną žmonės, nieko nenumanydami, valgė, gėrė, vedė ir tekėjo iki pat dienos, kurią Nojus įlipo į laivą, kai užėjo tvanas ir visus nusinešė, taip bus ir tada, kai ateis Žmogaus Sūnus.

Patarlių knyga 18:10 (LBD6)
VIEŠPATIES vardas –­ tvirtas bokštas;
teisusis gali pabėgti į jį ir būti saugus.

Kažkada dalinausi vienu liudijimu anglų kalba, kur vyrukas sapnavo bėgimą į kalną. Jis bėgimą į kalną įvardijo šventėjimu. Sakė, kad reikia gyventi maksimaliai pasišventusį gyvenimą, nes laikas jau baigiasi. Nuoroda štai ČIA, to straipsnio apačioje.


2021.12.31

Mamos Gražinos sapnas vertas dėmesio.

Mano interpretacija:

  1. Įskaudinta mergina – tai reiškia, kad kai kas bažnyčioje vietoje palaiminimo gauna skausmą; net ir tamstos dukros į mikrofoną pletkina mane pamokslaudamos psichologiją ir savo fantazijas išgalvotas, gal diržiuko reikia tokioms; jūs galite skersai išilgai pletkinti Biblijos herojus, bet ne gyvą žmogų, o tuo labiau pagal kiršintojų pateiktą informaciją.
  2. Pasakos – siūlau pažiūrėti 2 Tim 4:1-5; tai gali būti visai ne burtai, o bažnyčioje mokoma kokia nors klaidinga doktrina, pvz. „tikėjimo žodis“ (angl. word of faith), „klestėjimo evangelija“. Negerai tai, kad perdėtai akcentuojami demonai, užuot kreipus dėmesį į nuodėmę; tokia doktrina paveikė net ir jūsų interpretaciją.
  3. Maišosi debesys, o žmogelis tvarko savo reikalus – artėja teismo diena, o žmonės to net nežino; apie tai kažkada jau rašiau ČIA ir dar dabar čia šiame straipsnyje, ir dar kitur.
  4. Vilkai – tai netikri pranašai, tokie kaip Kenneth E. Hagin, Kathryn Kuhlman, John Harke, Aleksej Lediajev, Rodney Howard-Browne (tas, pas kurį buvote Latvijoje) ir dar visokie. Jūsų bažnyčioje jie pagarboje, jūs jais labai žavitės. Violetinė (purpurinė) spalva simbolizuoja pasileidėlę bažnyčią, žiūrėti Apr 17:4. Tarp kitko, jūsų bažnyčios užrašas taipogi tokios spalvos. Biblijoje kalbama apie išbalintus drabužius (kažkada rašiau, kad balti drabužiai tai geri darbai, nors šiaip jau tai yra ne tiek patys darbai, kiek darbai vedantys į šventumą, vadinasi tai šventumas, skaistumas), tad skalbinių segtukai manau yra susiję būtent su tuo, jie susiję su drabužiais, o tai reiškia su šventumu. Labai tikėtina, kad Apreiškimo knygoje raitelis ant balto žirgo simbolizuoja netikrų pranašų pasirodymą, apie tai greitu laiku parašysiu straipsnį (nors kažkur kažkada jau apie tai rašiau), čia svarbu tai, kad tai yra pirmasis raitelis, nuo jo prasideda Apokalipsė. Tokiu atveju tai tikriausiai reikštų, kad netikri pranašai įgaus demonišką patepimą daryti stebuklus.
  5. Balta suknelė ar skraistė – manau tai susiję su bažnyčia; gal tai simbolizuoja taip vadinamą „prabudimą“, bet čia tik spėjimas.
  6. Kareiviai – tai Apreiškimo knygos antrasis raitelis (žr. Apr 6:1-4). Mano spėjimu, tai tikriausiai nebus šių metų įvykis, nors karo gandų bus, apie tai jau rašiau ČIA, plius dabar aštrėja įtampa dėl Ukrainos draugystės su NATO, aštrėja konfliktas dėl Taivano.

Dar šiek tiek mano interpretacijų:

  • Tai, kad ji nesigaudo tame ką tai reiškia, bent jau man, yra patvirtinimas to, kad tai pranašiškas sapnas, nes jei gaudytųsi, tuomet galima būtų manyti, kad galbūt tai tik jos vakarykščių apmąstymų išgyvenimai miego metu.
  • Jie labai laukia to ką vadiname „prabudimu“ (turima galvoje Dievo Dvasios išliejimą). Šis sapnas galbūt yra atsakymas į tai kada tai bus. Čia matome eiliškumą. Taip išeina, kad prabudimas sektų iškart po netikrų pateptųjų pasirodymo, bet tai tik spėjimas.
  • Šis sapnas tikriausiai nėra skirtas tik šiems metams, tai sapnas apie paskutinius laikus.
  • Būtų logiška manyti, kad prabudimas bus tuo pat metu kaip ir netikrų mesijų suaktyvėjimas.

Mamos palinkėjimas:

Laiškas Filipiečiams 1:9-11 (KB/TŽ7)
Ir meldžiu, kad jūsų meilė vis augtų ir augtų pažinimu ir visokeriopu įžvalgumu, kad jūs mokėtumėte pasirinkti, kas tobuliau, kad būtumėte tyri ir be priekaišto iki Kristaus dienos, pilni teisumo vaisių per Jėzų Kristų Dievo šlovei ir gyriui.