Kaip žinia, 2022.02.24 prasidėjo Rusijos karinė operacija Ukrainoje.

Dieną prieš tai toks Vaidas Žemaitis ironizavo tai, kad Lietuva uždarė rusiškas TV laidas, tokias kaip „kūchnia“ (liet. virtuvė) ir panašias, kaip neva pavojingas Lietuvai.

Dvi dienos prieš tai šis puslapis (dzodis.com) turėjo daug keistų peržiūrų iš JAV. Galbūt tai buvo kibernetinė ataka.

Kai prasidėjo toji operacija, buvo staiga labai apribota informacija:

  • Lietuvos naujienų portalai išjungė komentarus po publikacijomis (tą pačią dieną, o prieš tai jie tai pasipraktikavo su naujienomis skiepų tema)
  • uždaryti Rusijos TV kanalai televizoriuose
  • uždaryti Rusijos naujienų portalai internete – ne tik RT.com, Sputnik, bet ir tokie kaip RIA Novosti (kurie skelbia įvykius)
  • uždaryti Rusijos valstybės remiami youtube naujienų kanalai, pvz.: Россия 24, РБК, РИА Новости.
  • netgi Telegram programoje nebepasiekiami RT.com, Sputnik
  • užblokuoti Lietuvos politikuojantys visuomenininkai, aktyvistai, blogeriai, vlogeriai, opozicija – manau ne visi jie buvo prorusiški, pvz. Lebionka, Drįžius galimai neprorusiški; jų internetiniai puslapiai užblokuoti be teismo sprendimo, neteisėtai; bet kaikuriuos jų vis dar galima rasti youtubėje
  • tie sekėjų turintys žmonės, kurie drįsta viešai suabejoti lietuviakalbe propaganda, jie mobingo keliu (psichologinio teroro keliu) viešai išjuokiami, žeminami, parodomi kaip durniai, degradai, narkomanai, priešai; pvz.: Egidijus Dragūnas (neva degradas), Darius Mickus (neva narkomanas, girdėjau per radiją), Žilvinas Tratas (neva dirbantis rusams), ir kiti

Pirmą savaitę daug žiūrėjau naujienų iš rusiškų kanalų ir Telegram. Tai lyginau su naujienomis lietuvių kalba. Pamačiau, kad jie vieni kitiems prieštarauja. Labai daug melo. Jie nėra suinteresuoti mus informuoti, jie suinteresuoti mus nuteikti, manipuliuoti mumis tam, kad mes judėtume jiems norima kryptimi.


Šiek tiek istorijos. Kai amerikonų tankai jau buvo Bagdade, Irako informacijos ministras Mohammed Saeed Al-Sahhaf vis dar naglai melavo, kad irakiečiai laimi. Jo šalies kariai su pasenusiais tankais ėjo į žūtį, o jis meluodamas skelbė, kad nieko blogo nevyksta.


Moralas toks, kad šis puslapis dzodis.com nėra amžinas. Vertinkite tai, ką turite. Kolkas aš čia sąmoningai specialiai nerašinėjau politinėmis temomis tam, kad nebūtų preteksto prieš jį kovoti.

Jeigu šis puslapis bus užblokuotas, tai tuomet publikacijos bus čia:
https://t.me/dzodis


P.S.

Nerekomenduoju skaityti naujienas (žiniasklaidą) karo tema.

Po šio straipsnio gavau nekokį sapną. Jame mergina su šviesiai pilkšvu kostiumėliu man pasakė, kad jai nereikia apsaugos. Spėju, kad tai reiškia tai, kad mums nevalia įsitraukti į fizinę kovą. Karo vaizdų žiūrėjimą tame sapne prilygino žiūrėjimui į vaikų smėlio dėžėje liepsnose besikaunančius didelius skarabėjus (mėšlavabalius). Šviesiai balsvą drabužį aš sapne atstūmiau, nes labai norėjau pamatyti tą pilkšvą kostiumėlį, manau tai simbolizuoja susitepimą.

Evangelija pagal Matą 24:6 (LBD6)
Girdėsite apie karus ir karų gandus. Žiūrėkite, kad neišsigąstumėte, nes reikia, kad visa tai įvyktų.

Evangelija pagal Matą 24:6 (DK2)
Ir išgirsite apie karus ir karų gandus; žiūrėkite, kad nebūtumėte sunerimę; nes visa tai turi įvykti, bet tai – dar ne galas.

Evangelija pagal Matą 13:22 (LBD6)
Pasėlys tarp erškėčių ­– tai tas, kuris klauso žodžio, bet šio pasaulio rūpesčiai ir turto apgaulė nustelbia žodį, ir jis lieka nevaisingas.

Dieve, suteik man ramybės susitaikyti su tuo, ko negaliu pakeisti, drąsos keisti, ką galiu pakeisti, ir išminties tą skirtumą suprasti.

Anoniminių alkoholikų ramybės malda.