2022.04.15 sapnavau:

Šalia manęs, naujai pastatytuose gyvenamuosiuose namuose su atvirais balkonais, degė gaisrai. Jų buvo ne viename bute.

(Kai kurie jų gyventojai išsikėlę vėliavas: Lietuvos, neegzistuojančios Baltarusijos, LGBT. Tų namų ventiliatorius (vėdinimo sistema) labai garsiai ūždavo. Aš berods kažkada fantazavau, kad su molotovo kokteiliu galbūt pavyktų išjungtį jų tą ventiliatorių.)

gaisras bute

Kitas scena. Name prie labai judrios gatvės, tame bute kur dabar per vieną langą iškelta Lietuvos vėliava, o per kitą langą Ukrainos vėliava, ten dabar langai buvo be stiklų, be užuolaidų ir jau be vėliavų. Kituose to namo languose stiklai buvo.

(Anskčiau turėjau minčių, kad dėl tų vėliavų kas nors gali išmušti tuos langus.)

(Šį sapną gavau galbūt todėl, kad kažkiek dienų prieš tai per Telegram mačiau itin piktą ukrainietį. Stebėjausi jo piktumu.)


Galiu spėti, kad greitu laiku suprastės emocinis klimatas.

Mano kieme prisiveisė provokatorių stabmeldžių, kurie kelia visokias egzotines vėliavas. Tikėtina, kad jie tokiais veiksmais kažką erzina. Nors šis straipsnis pirma buvo pavadintas „kariniai neramumai“, jam labiau tiktų kitoks pavadinimas. Dabar garsiai nesakysiu tam, kad manęs paties neapkaltintų neapykantos kurstymu. Tai susiję ne tiek su priešo armija, kiek su tuoj galimai kilsiančią neapykanta visuomenėje valdančiajai partijai. Neatmetamas variantas, kad tai gali pakurstyti kaimyninės šalies agentai. Ankstesnis straipsnis vadinosi „pinigai nuvertės“ – žmonės tuo tikrai neapsidžiaugtų, nes tuomet pakils maisto kainos.

Evangelija pagal Matą 24:12-13 (LBD6)
Kadangi įsigalės neteisybė, daugelio meilė atšals. O kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas.

Beje neseniai buvau prekybos centre „Senukai“, žiūrinėjau gesintuvus. Supratau, kad aš jais naudotis tikriausiai nemokėčiau, tuo labiau stresinėje situacijoje, todėl nusipirkau dezodoranto tipo – patį paprasčiausią. Žiūrint vaizdus iš karo susidarė įspūdis, kad tai naudingas daiktas. Nors jei žiūrėti vedimo (apreiškimų), tai tikriausiai pasaulietiškumas, nes tai tikriausiai nepasitikėjimas Dievo apsauga.


Sekančiame puslapyje galimai susiję dalykai.