2022.06.09 sapnavau:

Prasidėjo rusų puolimas. Rusų karininkai buvo kaip ypač dideli milžinai. Šaudymas į juos iš automato jiems nekelia jokio pavojaus, tos kulkos prieš juos atrodo kaip mikroskopinės. Todėl gynybai nuo jų buvo ketinama panaudoti prie ežero, devynių aukštų namo dydžio gylyje esantį atominį pastatą.

(Šio sapno laiku neužsirašiau, todėl ne kažką teatsimenu.)


Mano interpretacija:

Ukraina turi keturias veikiančias atomines elektrines, plius dar turi neveikiančią Černobilio AE. Viena iš jų, konkrečiai – Zaporožės atominė elektrinė, šiuo metu yra rusų kontrolėje, nes tas miestas (Enerhodaras) ir didžioji dalis tos srities (Zaporožė) dabar rusų kontrolėje. Tai yra didžiausia Europoje esanti atominė elektrinė.

Rusų žiniasklaida skelbdavo, kad Ukrainos karinės pajėgos, praradusios kontrolę rytų Ukrainoje, neva keršto vedami, su tikslu padaryti kuo daugiau žalos, specialiai paleisdavo dideles raketas (Точка-У) į gyvenamuosius rajonus, kur gyvena rusakalbiai. Jeigu tai tiesa, tai galbūt galima iš jų tikėtis betkokios provokacijos, net ir atominės susprogdinimo. Dabar jie iš Amerikos laukia kažkokių naujų raketų (Himars).

Zaporožės atominė elektrinė
atominė elektrinė / branduolinė jėgainė
Zaporožės branduolinė jėgainė
rusų kontroliuojama teritorija
Nuotrauka paimta iš ČIA.

Galimai į temą:

atominis ginklas
https://dzodis.com/2021/10/08/atominis-ginklas/

Kaip pasiruošti atominės elektrinės avarijai?
https://www.vrsa.lt/zinojimas-saugo/259


Atgarsiai bus sekančiame puslapyje.