Huggy Wuggy

Spaudoje rašo, kad šis pliušinis žaislas Hagi Vagi (angl. Huggy Wuggy) dabar itin populiarus tarp vaikų. Padarius paiešką parduotuvėje pigu.lt galime pamatyti daugybę tų lėlių.

Personažas Hagi Vagi (angl. Huggy Wuggy) kilo iš kompiuterinio siaubo žaidimo. Jo vardas anglų kalboje skamba panašiai kaip apkabinimas.

Killy Willy

Metais anksčiau buvo skandaliukų su žaidimu „Squid Game“. Vaikai nusikopijavo smurtinį žaidimą iš TV serialo, kuris visai neskirtas vaikams.


Baisu matyti kokie akli yra žmonės, perkantys tokį žaislą savo vaikui. Juk tai tas pat kaip duoti raktą demonui ateiti į tavo vaiko kambarį.

ženklai yra visur

Tais metais kai įtikėjau, pradėjau matyti daugybę tamsos pasaulio apsireiškimų kasdieniniame mūsų gyvenime. Negalėjau tuo nesistebėti, nes anksčiau to net nepastebėdavau.


Dabar jau kurį laiką Lietuvoje labai populiari tokia Kakė Makė, o šalia jos yra dvi pabaisos Manaisa ir Nanaisa.

Neseniai bendravau su viena mergaite, kuriai sapnavosi baisūs košmarai. Ji bepasakodama apie save prasitarė, kad darželyje žiūri Kakės Makės filmukus. Mes nusprendėme, kad tai dėl jų tie košmarai. Paaiškinome jai, kad tos pabaisos yra blogos. Daugiau ji nebežiūri Kakės Makės filmukų ir nebesiskundžia košmarais. Pati nusprendė nebežiūrėti. Iš to galima būtų spėti, kad net ir darželinuko amžiaus vaikas yra atsakingas už savo pasirinkimus.


Žmonės nemėgsta pedofilų, nes jie skriaudžia vaikus, bet juk tie, kas pardavinėja visokius monstriukus irgi juos skriaudžia. Problema ta, kad tai ne visiems suprantama, nes tai tikėjimo dalykas.


Biblijos eilutės čia:

baubukai
https://dzodis.com/2020/08/15/baubukai/

Galimai į temą:

Kunigų knyga 20:1-5 (LBD)
VIEŠPATS kalbėjo Mozei, tardamas: „Sakysi izraelitams:
‘Jei kas iš izraelitų ar Izraelyje gyvenančių ateivių aukotų kurį nors iš savo vaikų Molechui, jis bus nubaustas mirtimi. Krašto žmonės turi užmušti jį akmenimis. Aš pats atgręšiu savo veidą į tą žmogų ir pašalinsiu jį iš tautos, nes, aukodamas savo vaiką Molechui, jis suteršė mano šventyklą ir išniekino mano vardą. Net jei krašto žmonės žiūrėtų pro pirštus į tą žmogų, kai jis aukoja savo vaiką Molechui, ir nenubaustų jo mirtimi, aš pats atgręšiu savo veidą į tą žmogų ir į jo giminę, pašalinsiu iš tautos jį ir visus, kurie seka jį, ištvirkaudami su Molechu.