JK karščio banga

2022.07.19 [EN]
A visual guide to the heatwave in the UK and Europe
https://www.msn.com/en-xl/news/other/a-visual-guide-to-the-heatwave-in-the-uk-and-europe/ar-AAZK6z7

2022.07.22 16:04
Mokslininkus šokiravo Europą užklupusi pragariško karščio banga: netrukus sulauksime ir 50°C
https://www.delfi.lt/news/daily/world/mokslininkus-sokiravo-europa-uzklupusi-pragarisko-karscio-banga-netrukus-sulauksime-ir-50c.d?id=90800395
Klimato mokslininkus pastaroji Jungtinę Karalystę ir dalį Europos užklupusi karščio banga šokiravo: pirmą kartą JK istorijoje termometro stulpeliai antradienį perkopė keturiasdešimties laipsnių ribą.


Mokslininkai kalba apie klimato kaitą. Politikai jau siūlo sprendimus, pvz.: elektra varomas mašinas (kontrolė). Konspirologai neigia net ir klimato kaitą, nes jiems patinka viską neigti.

Dievo žodis ir pranašai sako, kad artinasi antrasis Jėzaus atėjimas. Leiskite priminti kaip tai atrodys.

Izaijo knyga 66:15-16 (LBD)
Štai ateis VIEŠPATS kaip ugnis,
o jo vežimai bus tarsi viesulas,
kad išlietų savo pyktį deginančia kaitra,
savo bausmę – ugnies liepsnomis.
Ugnimi ir kalaviju VIEŠPATS teis žmoniją;
daug bus VIEŠPATIES aukų.

Malachijo knyga 3:19-21 (LBD)
Žiūrėk! Jau arti diena, liepsnojanti kaip krosnis! Visi įžūlieji ir nedorėliai bus ražiena, kurią ateinanti diena taip sudegins, – sako Galybių VIEŠPATS, – kad nepaliks jiems nei šaknies, nei šakos. Bet jums, bijantiems mano vardo, patekės teisumo saulė su gydančiais spinduliais. Jūs išeisite šokinėdami tarsi veršiukai, išleisti iš gardo. Jūs sutrypsite nedorėlius, nes jie bus pelenai po jūsų kojų padais tą dieną, kai aš veiksiu, – sako Galybių VIEŠPATS.

Petro antras laiškas 3:3-7 (LBD)
Pirmiausia turite žinoti, kad paskutinėmis dienomis pasirodys šaipūnai, kupini pajuokos. Jie gyvens savo geiduliais ir kalbės: „Kur jo pažadėtas atėjimas? Juk nuo to laiko, kai užmigo protėviai, visa pasilieka kaip buvę nuo sutvėrimo pradžios“. Mat jiems, to norintiems, lieka paslėpta, kad nuo seno buvo dangūs ir žemė, iš vandens ir per vandenį sutvarkyta Dievo žodžiu. Todėl ir ano meto pasaulis žuvo, vandeniu aptvindytas. O dabartiniai dangūs ir žemė tuo pačiu žodžiu yra palaikomi ugniai, saugomi teismo ir bedievių žmonių žuvimo dienai.


Susiję:

pranašiškas sapnas – sausra
https://dzodis.com/2020/09/19/pranasiskas-sapnas-sausra/