2022.07.27 [EN]
WHO recommends gay and bisexual men limit sexual partners to reduce the spread of monkeypox
https://www.cnbc.com/2022/07/27/monkeypox-who-recommends-gay-bisexual-men-limit-sexual-partners-to-reduce-spread.html

Šio straipsnio vertimas:

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) rekomenduoja gėjams ir biseksualiems vyrams apriboti partnerių skaičių tam, kad sumažinti beždžionių raupų plitimą.

  • Pasak PSO, susirgti beždžionių raupais dabar labiausiai rizikuoja vyrai, kurie praktikuoja lytinius santykius su kitais vyrais.
  • Pasak PSO atstovo, apie 99% atvejų yra tarp vyrų, o iš jų mažiausiai 95% tai vyrai, kurie praktikuoja lytinius santykius su kitais vyrais.
  • PSO vadas sako, kad vyrai, kurie praktikuoja lytinius santykius su kitais vyrais, norėdami sumažinti riziką susirgti ir stabdyti infekcijos plitimą, turėtų mažinti savo partnerių skaičių.
  • PSO vadas prašė žiniasklaidos, visuomenės sveikatos institucijų ir vyriausybės kovoti su stigma ir diskriminacija, kuri pasak jo tik paskatintų infekcijos proveržį.

2022.08.05


2022.08.15


Laiškas romiečiams 1:24-27 (LBD)
Todėl Dievas per jų širdžių geismus atidavė juos tokiam netyrumui, kad jie patys teršė savo kūnus. Jie Dievo tiesą iškeitė į melą ir lenkėsi bei tarnavo kūriniams, o ne Kūrėjui, kuriam šlovė per amžius. Amen! Štai kodėl Dievas paliko juos gėdingų aistrų valiai. Jų moterys prigimtinius santykius pakeitė priešingais prigimčiai. Panašiai ir vyrai, pametę prigimtinius santykius su moterimis, užsidegė geiduliais vienas kitam, ištvirkavo vyrai su vyrais, ir už iškrypimą jiems patiems būdavo vertai atlyginama.