2022.08.16 ėjau į banką tam, kad įnešti į sąskaitą šiek tiek pinigų, tai daroma per bankomatą. Vos įėjus pro duris matau prie bankomato stovinčią moterį, ji baksnoja pirštu į bankomato ekraną ir taip bando paaiškinti apsauginiui, kad jis neveikia. Apsauginis pažadėjo pakviesti pagalbą, bet pagalba taip ir neatėjo. Aš paklausiau tos moters kas nutiko. Ji į mane net nesureagavo. Paskui dar kartą paklausiau rusiškai, vėl nieko neatsakė. Ji atrodė kaip zombis. Pirma pamaniau, kad tai užsienietė. Paskui supratau, kad ji arba protiškai atsilikusi arba kokia nors kurčnebylė. Tikriausiai ir viena ir kita. Ji baksnodama į ekraną kartojo žodį, kuris skambėjo panašiai kaip „pliocha“. Pažiūrėjau į jos bankomato ekraną, jis buvo tamsus, neveikiantis. Kai aš atlikau operaciją su šalia buvusiu bankomatu, ji perėjo prie manojo. Prie manojo susitvarkė, tad gal ne visiška beprotė. Tas ankstesnis bankomatas dabar jau veikė, ekranas rodė vaizdą.


Šiais bankomatais naudojuosi jau daug metų.

Kažkada, gal 2014-ais įnešinėjau pinigus pralošinėdamas juos prekyboje. Gaudavau blogų ženklų, bet į juos nereagavau. Galiausiai vieną kartą po eilinio įnešimo pamiršau išsiimti iš bankomato kortelę. Teko daryti naują, teko ilgai laukti, per tą laiką negalėjau pasipildyti sąskaitos, tuo pačiu nebegalėjau pralošinėti. Padariau išvadą, kad užteks. Tokiu būdu mane apsaugojo.

Kažkada, tikriausiai 2017-ų rudenį norėjau išvažiuoti į Airiją. Įnešiau į bankomatą pinigų tam reikalui. Mano nuostabai bankomatas prarijo mano kortelę. Man tai atrodė nesąžininga – bankas man padarė nuostolį pradangindamas mano kortelę, o dabar aš privalau pats susimokėti už naujos darymą. Teko laukti, juk be kortelės negaliu važiuoti. Paskui iš žiniasklaidos sužinojau, kad Airijoje vyksta neregėto stiprumo audra (Storm Ophelia), kuri viską siaučia, tokios nebuvo 50 metų. Vadinasi tokiu būdu buvau apsaugotas nuo nelaimės.

Iš tokių pavyzdžių žinau, kad Dievas viską kontroliuoja, ir tai nėra atsitiktinumai.


Galimai susiję:

sapnas – chuliganai keliuose
https://dzodis.com/2022/06/16/sapnas-chuliganai-keliuose/


Atgarsiai bus sekančiame puslapyje.