2022.08.17 sapnavau:

Ėjau su žmonių grupe. Mūsų buvo gal keliasdešimt, gal daugiau. Buvo tamsu, gal vakaras. Ėjome tikriausiai per miestą.

Dalis vyrų atsiskyrė kažkokiai misijai, jie buvo pasiaukoję, pasišventę kažkokiai misijai, tarytum partizanai. Jie turėjo išskirtinę šukuoseną, tokią kaip nacių, kur šonai plikai apskusti, o viršus paliktas, todėl vizualiai jie atrodė kaip naciai. Jie visi tvirti rinktiniai vyrai. Jie kažkur sulindo, nepamenu.

Nuotaika buvo tokia: mes buvome rimtyje, niekas iš mūsų nepanikavo, bet ir niekas nedžiūgavo.

Berods turėjau kažkokių pamąstymų apie snaiperio šūvio efektyvumą, apie gebėjimą neutralizuoti priešą.

Beeidamas, pakeliui, kitiems matant pasivaliau savo juodą kostiuminį batą su ant kelio rasta panaudota raudona servetėle, nes mano batas buvo purvinas nuo dulkių. Berods dabar mano kostiuminiai batai atrodė nusidėvėję. Nežinau ar tai svarbu minėti (gal tai reiškia, kad jau nebebus reikalo puoštis).

Paskui mano grupė vaikščiojo prie apleistų pastatų. Mes turėjome priešą – vieną asmenį, kuris slėpėsi kažkur tarp tų pastatų. Mūsų lyderis rankoje turėjo juodą maikę su pirato atvaizdu ant jos. Jis tą maikę paliko išskleistą ant žemės kaip kažkokį ženklą tam blogiečiui suvilioti. Paskui dar kelis syk taip padarė su kitom juodom maikėm. Jie vienas kitam metė iššūkį, kažką pakalbėjo tarpusavy, nepamenu. Tas blogietis berods buvo kaip trolis teroristas, jis berods mėgavosi savimi, savo veikla. Paskui mūsų lyderis tam, kad sunaikinti blogietį, prie apleisto namo pamatų pradėjo dėti sprogmenis, kelis sprogmenis įvairiose vietose,. Paskui jis atsiskyrė nuo kitų, lipo po apleisto pastato aukštus vienas, nebijodamas nieko, net blogiečio, ten kažką darė, galimai dėjo sprogmenis. Man buvo baisu lipti dėl aukščio, tai buvo tarytum nebaigtos statybos aukštas pastatas, ten tikriausiai net nebuvo apsaugos sienelių.

Tai buvo neryškus sapnas, visko aiškiai nepamenu. Su manimi tai nesusiję, todėl dalinuosi kaip galimai pranašišku sapnu.

apleisti pastatai

Ženklas:

Paskui ryte pro langą pamačiau kaimyną vedžiojant šunį su labai keista maike.

maikė

Ant maikės parašyta VECNA. Tai kažkoks personažas iš kažkokio TV serialo ar pan. (Stranger Things Season 4), nesvarbu. Galbūt svarbu tai, kad šis žodis skamba panašiai kaip rusiškas žodis vesna (rus. весна), kuris reiškia pavasaris.

Vecna
(Nuotr. šalt.)