Tai 1985-ų metų pamokslas anglų kalba.

Vin Vorlei (Win Worley) tarnavime būdavo išvarinėjami demonai. Jis turi gerą supratimą kas yra okultizmas, ir jo doktrina rodos gera, todėl man svarbu ką jis sako.

Šis 1985-ų metų pamokslas nepaseno, jis vis dar aktualus ir netgi dar aktualesnis nei tada.

Pamačiau, kad kai kurie mano straipsniai jam labai nepatiktų, tad aš juos paslėpsiu. Būtent šie:

  • spinduliavimas (šitas kelia didelių abejonių ir man pačiam)
  • panašūs traukia panašius (šitas galbūt būtų geras, šiek tiek pataisius, bet kadangi Biblija apie tai tiesiogiai nekalba, tai tiek to)
  • draudžiama minėti velnius (šį staipsnį parašiau ne su ta mintimi, kad išvis negalima minėti velnių, o su ta, kad pernelyg dažnai jų neminėti; galėčiau palikti, bet tiek to)
  • ubago mentalitetas (šitą palieku)

Tuos straipsnius rašiau norėdamas paaiškinti keistus sutapimus. Pvz. dabar bebaigiant žiūrėti šį pamokslą pamačiau kieme kaimyną pjaunant medžio šakas, mat tos šakos bružinosi į jo neseniai renovuotą namą. Tai stebuklingas sutapimas – Jn 15:1-6. Žiūrėdamas pamokslą supratau, kad kai kuo reikės atsikratyti. Tokiu būdu blogi straipsniai yra prilyginami netikusioms šakoms.

nupjautos šakos

Susiję str.:

inkaunteris
https://dzodis.com/2022/05/21/inkaunteris/


2022.08.30 Papildymas:

Feisbuke radau kažkokią labai keistą mokytoją. Dėmesį patraukė paveikslėliai su Jėzumi. Pasirodo ji kalba ne apie krikščionišką Jėzų Kristų, o apie „Kristaus sąmonę“. Dar ji kalba apie pakylėtuosius mokytojus, apie praeitus gyvenimus. Mokina mokymo pavadinimu „transerfingas“, kuris neva paremtas kvantine fizika, jo pagalba neva galima susikurti sau norimą realybę.

Ieva Launagė
https://www.facebook.com/Sanvaja
https://www.youtube.com/c/IevaZigone/videos
https://ievazigone.com (senas)
https://ievalaunage.com (naujas)