atsitiktinis skaičius
(Nuotr. šalt.)

Anksčiau kartais atsiversdavau atsitiktinę Biblijos vietą, paėmęs į rankas knygą. Taip darydavau retai, tik tuomet kai nežinodavau ką skaityti. Arba kai buvau vedamas taip daryti, ta prasme – jaučiau norą.

Paskui man kilo mintis: o kas būtų jei aš naudočiausi tiktai skaitmenine Biblijos versija (tarkim PDF failu), kaip tada aš galėčiau atlikti tokį būrimą? Tuomet sukūriau šį failą, kur išmetamas kaskart naujas atsitiktinis skaičius (tai galima pratestuoti spaudžiant mygtuką F9).

Jau išbandžau. Kaskart stebuklingai atsako būtent tai, ką man skirta žinoti. Tokiu būdu Dievas gali parodyti ką reikėtų skaityti. Dievas viską kontroliuoja, net ir atsitiktinius skaičius (angl. random numbers).

Prieš naudojantis reikia pasimelsti, paprašyti Dievo duoti Rašto vietą, skirtą tau. Pasimeldęs (dėl visa ko) atidarau tą failą užsimerkęs. Kolkas nebandžiau to daryti dažniau nei kartą per dieną, nes įtariu, kad tokiu atveju tai būtų Dievo gundymas.

Prieš atidarant reikėtų žinoti pagal kurią Biblijos knygą buriesi. Nors čia yra sudaryta dviem knygoms, aš žiūriu tiktai į vieną. Jeigu pas jus kitokia Biblija, galite pakeisti formulėje skaičius (pagal tai kiek joje yra puslapių).

Failas atsisiuntimui:

Microsoft Office https://bit.ly/3Ritsjq

LibreOffice https://bit.ly/3q6x0cs

Google Docs https://bit.ly/3TzHyyj


Susiję:

Dievas gali kalbėti per burtą
https://dzodis.com/2020/06/14/dievas-gali-kalbeti-per-burta/

Dievas viską kontroliuoja
https://dzodis.com/2020/07/25/dievas-viska-kontroliuoja/


P.S.

Berašant šį straipsnį užsibugino (nustojo sklandžiai veikti) platforma WordPress. Daugiau nei keli bug’ai (nesklandumai) vienu metu. Net buvo mintis mesti rašymą. Gal piktasis nenori, kad tai atskleisčiau, todėl atakuoja?

Šis prijomas (metodas) tai grynai mano išradimas 🙂