gaisras šiluminėje elektrinėje

2022.09.13 sapnavau:

Dienos metas, esu dangoraižyje, aukštame aukšte. Patalpoje, šalia manęs yra dar keli žmonės, jie užsiėmę kažkuo. Aš žiūriu pro langą. Tolumoje pamačiau degantį vieną šiluminės elektrinės bokštą (nežinau kaip jis techniškai teisingai vadinasi, žr. nuotrauką). Liepsna buvo didžiulė, tokios tikriausiai neįmanoma sustabdyti. Pasakiau šalia esantiems: „žiūrėkite, dega bokštas!“. Paskui tarytum kita scena: pro tą patį langą pamačiau, kad iš daugumos dangoraižių viršaus rūksta dūmai (tarytum po oro anskrydžio). Pasakiau kitiems pasižiūrėti, bet jie rodos nieko nematė, tada sapne sakau: „man parodė viziją“ (tai reiškia, kad tai buvo ateities vaizdinys). Paskui tarytum dar kita scena: pro tą patį langą pamačiau labai didelį sprogimą (Iskander raketos stiprumo) ties kažkokiu dideliu bet neaukštu pastatu. Aš priguliau ant grindų tam, kad sprogimo banga neišdaužtų stiklų ir manęs nesužalotų, bet bangos nebuvo. Turėjau įtarimą, kad tas pastatas tai valstybinių institucijų pastatas. Bandžiau išsiaiškinti kieno.

Interpretacija:

Galbūt tai tolimų įvykių vaizdinys. Tai nebuvo stiprus sapnas, jį gavau tarytum ant durniaus šalia kitų sapnų. Kiti sapnai mane privertė nerimauti kurkas labiau, bet jie skirti man, tikriausiai susiję su praeitu straipsniu. Vakare turėjau mintį, kad galbūt jau laikas gauti kokį apreiškimą, nes senokai ką gavau, tad gal prisišaukiau.

2022.09.14 papildymas:

Kita vertus, sapnas buvo ryškus ir įsimintinas, bet man kažkodėl nebaisus. Aš jį užrašiau kurkas vėliau nei gavau (galbūt netgi po kelių pakartotinų prabudimų ir užmigimų, ir dar vėliau), o tai rodo tai, kad tai stiprus sapnas. Anksčiau nepaminėjau vienos detalės. Toje patalpoje buvo mano vienas artimas asmuo. Ji buvo tarytum asmeninėje konsultacijoje (tarytum pas psichologę) pas jauną moterį lietuvę ar lietuviakalbę, kuri mano nuostabai kažkodėl mokėjo hebrajų kalbą. Gaisrą žiūrėjome iš toli, paskui dūmus irgi žiūrėjome iš toli. Manęs ir tos patalpos, kurioje buvome, toji sprogimo banga nekliudė. Tai galbūt reiškia tai, kad Dievas savais pasirūpins.


Atgarsiai sekančiame puslapyje.