2022.10.17 sapnavau:

Prie manęs prieina kažkoks vyrukas ir lietuvių kalba sako maždaug (tiksliai nepamenu): „Karas atšauktas“. Aš jam kažkodėl atsakiau rusiškai.

(Dieną prieš tai žiūrėjau kažką karo tema per YouTube, rusų kalba.)

Tokio dalyko net nesinorėjo viešinti, nes:
1) šį sapną gavau lyg ant durniaus, snaudimo metu
2) kažin ar įmanoma bus pasakyti tikslią išsipildymo dieną
3) nesu tikras apie kokį karą čia kalbama

Todėl tą dieną nerašiau. Parašiau sekančią dieną atbuline data. Prieš rašant paklausiau maldoje ar verta apie tai rašyti, burtas išmetė puslapį, kuris prasideda šia eilute:

Izaijo knyga 66:10 (LBD6)
Drauge su Jeruzale džiaukitės
ir būkite dėl jos linksmi visi,
kurie ją mylite!
Džiūgaukite kartu su ja visi,
kurie dėl jos liūdėjote!

Visas skyrius ČIA.


Dabar aktyviai naikinama Ukrainos energetinė infrastruktūra galimai tam, kad sukurti nepasitenkinimą visuomenėje, kuris priverstų sėstis prie derybų stalo.
Štai čia kitų lietuvaičių pranašavimai panašia tema:

1)

Lietuvaitės iš Airijos pranašauja, kad šį rudenį Šiaurės Ameriką užpuls kiniečiai ir rusai. Tai tikriausiai jų pirma pranašystė, todėl nėra kaip patikrinti patikimumo. Sprendžiant iš komentarų, jos taip teigia remiantis Apr 18 interpretacija (pasak jų Babelė tai JAV), bei neva kažkokiais asmeniškais apreiškimais (tikriausiai svaigalais iš YouTube). Net neaišku kas taip teigia, nes rašoma anonimiškai, neva kolektyvo vardu. Mano spėjimu tą puslapį administruoja Liana Victoria. Neperseniausiai ji, tikriausiai kerštaudama man už straipsnį modalizmas, prirašė piktos rašliavos, nors ta rašliava taip pat gali būti adresuota jos pažįstamui Alfonsui, kuris jos nepalaikė modalizmo klausimu.

2022.08.04
„Dievo Žodis – Šventasis Raštas“
Nuoroda.

2022.09.21
„Dievo Žodis – Šventasis Raštas“
Nuoroda.

2)

2022.10.16
Donatas Ivanauskas
https://youtu.be/HKmffy-mq6o

Pasak jo, Babelė tai TSRS ir jos tęsėja kagiebistinė Rusija.
Jis skelbia Rusijos žlugimą, kuris įvyks jau greitu metu. Datos nesakė.

3)

2022.10.17
Čia sakoma, kad: „Karas su Kinija praktiškai neišvengiamas, tai tik laiko klausimas“. Tik nežinia ar Audrius Nakas tai sako ironizuodamas ar kažką cituodamas.
(Kažkada Audrius Nakas sakė, kad jis neva budistas.)
https://t.me/ekspertaiTelegram/2904
https://t.me/ekspertaiTelegram/2909
Nuo 37 min.
https://ekspertai.eu/propagandos-senbuvis-valatka-iskele-klausima-del-valstybes-dantraciu-tobulinimo107569/


Galimai susiję straipsniai:

pranašiškas sapnas – taika
https://dzodis.com/2022/05/03/pranasiskas-sapnas-taika/

sapnas – alpinisto nelaimė
https://dzodis.com/2022/05/07/sapnas-alpinisto-nelaime/


Papildymas:
Šį straipsnį paviešinau 2022.10.18, gal 15:30 val.
Vakare 19:16 kažkoks vyras po langais, neva labai girtas (tikriausiai apsimetantis girtu), šūkavo: „Lietuva. Šūde. Lietuva!!! Valio!“ Nuėjo svirduliuodamas su Maxima maišu. Taip elgiasi šito režimo teroristai. Tai jau ne pirmas kartas.
Praeitas kartas buvo po straipsnio „Landsbergio liudytojai“. Tas straipsnis galimai buvo netinkamas, nes gavau nekokį sapną, todėl dabar paslėptas. Tada vyras atėjo terorizuoti apie trečią ryto, apsimesdamas psichiškai pakrikusiu. Rėkavo po langais, paskui rėkavo prie durų.
Kažkada, kai buvo balsavimas dėl žemės (ne)pardavimo užsieniečiams, ant durniaus parašiau vieną provokuojančią nuorodą Feisbuke. Tada man gal ketvirtą ryto skambino į duris, padegė laikraštį laiptinėje. Kadangi to nepamačiau, tai paskui dar ir prie durų padegė.
Šiame straipsnyje juk nieko nerašoma prieš Lietuvą. Net prieš Ukrainą rodos nieko nerašoma.
Beje toks elgesys skatina nekęsti šito režimo. Jie tarytum specialiai kursto neapykantą. Jeigu ne tokie teroristiniai troliai, aš jau tikriausiai seniausiai būčiau pamiršęs politikos temą, nes dabar mane domina tikėjimo tema, bet jie man neduoda pamiršti, darydami provokacijas ir visiems šmeiždami.


2023.03.11 Papildymas:
Šis paveiksliukas galimai nelabai geras, nes jis šiai naujienai suteikia politinį atspalvį. Pati naujiena nėra politizuota. Tai tik mano interpretacijos atspindys.


Naujienos sekančiame puslapyje.