Jei kas turite labai daug laisvo laiko, galite pasižiūrėti šį dviejų valandų filmą apie plokščią žemę. Tikriausiai ne viskas čia bus tiesa, bet į tai galima pažiūrėti kaip į fantastinį filmą.

Pandemijos metu nenorėjusius skiepytis kai kas pašaipiai vadino plokščiažemiais. Bet juk mūsų žinios apie apvalią žemę mums yra įbruktos mokykloje, tai nebūtinai žinios, tai nebūtinai mokslas, tai gali būti viso labo indoktrinacija. Mes patys neturime galimybių patikrinti kokia ta žemė: ar apvali, ar plokščia, mes supratimą apie jos formą priimame tikėjimu savo mokytojais mokykloje. Tie patys mokytojai mokė, kad žmogus išsivystė iš beždžionės.

Apvalios žemės samprata palaiko įdėją, kad visas pasaulis susikūrė pats, iš nieko, didžiojo sprogimo metu, o pastaroji teorija palaiko teoriją, kuri teigia, kad žmogus išsivystė iš beždžionės, o beždžionė iš buožgalvio. Tokiu būdu anuliuojama atskaitomybė prieš Dievą, anuliuojama teismo diena. Taip pat paliekama vietos manyti, kad kosmose yra kitų gyvybės formų.


Kent Hovind

Amerikoje yra toks pamokslininkas Kent Hovind.
https://www.youtube.com/@KentHovindOFFICIAL

Jis turi mokslų daktaro laipsnį. Daugybę metų pamokslauja apie sutvėrimą, tuo pačiu neigia visuotinai priimtas tiesas, skelbdamas jog žemė nėra tokia sena kaip kad manoma.

Jis nesako, kad žemė plokščia.


Galimai susiję straipsniai:

žmonijos amžius
https://dzodis.com/2020/09/20/zmonijos-amzius/

ateiviai tai demonai
https://dzodis.com/2021/07/01/ateiviai-tai-demonai/