2022.09.01 parašiau straipsnį „burtas – atsitiktinis skaičius“:
https://dzodis.com/2022/09/01/burtas-atsitiktinis-skaicius/

Maždaug nuo to laiko kasdien tai praktikavau, jau praėjo penki mėnesiai.

Perskaičius Bibliją nesinorėjo iš naujo vėl skaityti tą patį, nes jau kaip ir perskaičiau, todėl šis metodas man labai pasitarnavo.

Kaskart man išmesdavo kaip tik tam momentui tinkamą Rašto vietą. Tai yra stebuklas. Dažną dieną burdavau tris kartus iš eilės ir visviena kaskart būdavo stebuklingas sutapimas.

Tai dariau tikėdamasis Dievo vedimo, bet vis dar nesu tikras ar tai galima laikyti vedimu. Kartais man tai panašiau į magneto veikimą nei į Dievo vedimą. Visados puslapis parenkamas pagal netolimą praeitį, bet niekados į ateitį, todėl apreiškimą gali gauti tiktai tokį, kuris susijęs su tuo, kas jau įvyko. Kartais išmesdavo vietą iš ST, kuri neatitinka NT mokymo, nors tą tekstą suprasti galima ir netiesiogiai.

Šio metodo didžiausia nauda ta, kad tokiu būdu Dievo žodis tampa gyvas. Tu skaitai tai, kas tau tuo metu aktualu. Tas, kas išmeta tą skaičių, geba skaityti mano mintis, nes skaičius dažnai iškrisdavo pagal mano mintis, dažniausiai vakar dienos mintis (nes skaitydavau rytais).

Kartais tokiu būdu gaudavau pagalbą straipsnių papildymui, nes išmesdavo vietą, kur yra tinkamos eilutės.

Kartais tokiu būdu gaudavau atsakymus į maldą. Bet visviena tu negali užtikrintai žinoti, kad tai Dievo vedimas. Užtad gali pasižiūrėti ką ta tema sako Biblija.

Pastaruoju metu tai darau rečiau. Gal todėl, kad dabar turiu ką skaityti, skaitau naują vertimą su naujais komentarais. Burtis šiuo metodu naudinga tuomet kai tave kažkas neramina, kai ieškai atsakymo. Jeigu turi ką skaityti, tai naudingiau gali būti skaityti nuosekliai. Šiuo metodu nors ir gauni skaityti būtent tau tam momentui skirtą Rašto vietą, pagal to momento aktualijas, bet tai ne visados į naudą (dėl beletristikos), kartais (kai nėra didelio poreikio gauti atsakymą) naudingiau pačiam pasirinkti tekstą.

Šis metodas veikia panašiai kaip magnetas.

Kartais tai naudinga.